Geda prasigerusiam Kasperunui su Tapkinu....Ir vel kazkoks chaholas paimtas....Matosi, kad Klevinskas tik marionete vykdantis nurodymus. Kasperunas jau nezino, kaip dar ilisti chaholams i sikna....Geda, nes visi atvyke nauji zaidejai yra absoliutus slamstas...
Kažkur buvau skaitęs kad kartą Šiaurės Korėja net kažkokiai random Brazilijos futbolo nykštukei liepė apsimest šios šalies nacionaline rinktine su visom ten ale žvaigždėm prieš Šiaurės Korėjos rinktine. O vietiniai gyventojai galvojo kad ten tikra. (Tik įterpiu įdomų faktą)
Ai aš ten tai nebesuprantu visai, kaip apipi... Real'as Como. Iki šiol supratau, kad Real Paz yra pardavę Como už 6 milijonus su galimybe susigrąžinti už 9-11 milijonus. Plius jeigu Como parduotu, tai 50proc. turėtu sumokėti Real. Dabar kažkodėl 60 milijonų turi sumokėti dar, plius dar ir pardavę sumokėti turėtu. P.S. aš remiuosi transfermark, kur Paz klubas nurodomas Como ir tos salygos kurias aprašiau iš ten.