Australija gali grįžti į Okeanija rengti su Zelandija, bet to nebus, nes rengs Amerika vėl 2038 pinigai svarbiausiai. Copa America 2028 beje jau baigia suderinti vyks Amerikoje 2 kartą iš eilės pinigai dabar svarbiausia.
Nekreipk demesio,čia gi darbo parcijos,žemaitaičio elektoratas renkasi,bedarbiai,pašalpiniai. Tie patys keli etatiniai veikėjai abėcėlė,lfc ir kiti kurie ir tokiomis dienomis neturi ką veikti. Jiems tik duok nedarbo dienu,biuleteniu,kad tik dirbti nereiketu. Nei Prancuzija,nei Vokietija neskelbė nedarbo dienų kai jie tapo pasaulio čempionais,nes tai poveikis ekonomikai,BVP praradimas. Kodėl nestebina kad tai vyksta Pietų Amerikoje,šalyje su 30% gyventoju gyvenanciu žemiau skurdo ribos,su viena didžiausia korupcija pasaulyje. Tokios šalys žemaitaičiu,viktarų,orlausku ir panasiu padugnių šroto rojus. Šitie tai apdalintu nedarbo dienomis