Man tai is nieko vartytis nereikia. Tiesiog netikejau jog toks kvailys kaip tu kazka sugeba daugiau nei spjaudytis komentaruose. O tave kazkas isprievartavo su Zemaitaicio kauke jog jis tau rent-free galvoje gyvena po kiekvienu komentaru futbolo portale?
Tu durneli,pradejai vartytis iš gaidžio? Čia tau asmeniškai ištraukiau info kurios tiki jog negalima rasti. O kas sakė,kad viena diena sužlugdytu ekonomiką,kas prezidentas iš savo kisenes mokes valstybiniam sektoriui kuris nedirba ta dieną? Kas toliau,dar viena nedarbo diena po play off pergalės? Tiesiog,vietinis žemaitaitis susikrovė politinį kapitalą šalies sąskaita. Didelis ar mažas poveikis,bet tai išlaidos šalies biudžetui ar ne,genijau?
Du accountai, boobie ir D, vau prigavai , ką visi žino. Kartais per spėliones susimaišydavo ir ar jei nepabaigdavau minties pridėdavau mintį su kita anketa iš telefo. Viskas apgalvota, o šizofreniku vadint negražu. Iš Boobie praktiškai nerašau, galit statistuką per 10 metų gerų pažėt :)
Radai! Uzteko mano vieno trumpo sakinio tave paskatint apsisviest kiek nedaug toks valstybes triukas atsilieptu jiems vienai dienai (juk nekalbame apie daznus atvejus). Net sios dienos publikuota straipsni atkrapstei. Matai, sugebi siektiek daugiau nei izeidinet random internautus ir speliot kuo futbolo gerbejai uzsiima gyvenime :)
Dembele kosminis, bet Nuo reto grožio rungtynių iki draugiškų su atsarginiais iš Norvergų pusės. Manau faktas visus nuvylė. Šiaip ir keista, gal tą ir turėjo omeny Haalandas, kad mus nugalės ir po to gal laimės čempą Prancūzai 😀 Žinojo, kad nežais. Šiaip anksčiau tai nelabai eidavo kai taupai žaidėjus, čia žaidėjam reik iš naujo pajust save ir pajust formą trumpame turnyre, dabar to negalės padaryt su stipriu varžovu, nes žaidėjai jau nebeturės rungtynių kur galės treniruotis. Gal viskas bus gerai, bet abejotinas Norvegų trenerio sprendimas, gali Dramblio kaulas ir pakišt koją. Gal ir su kaimynais Švedais nenorėjo lošt 😀