5 įvarčius per rungtynes pelnęs R.Gecevičius: „Tokių rungtynių tikrai nesitikėjau“ © futsal.lt nuotr.

2021-ųjų lapkričio 27-ąją Mažeikių VIP narys Rokas Gecevičius prisimins ilgai. Dvikovos prieš Alytaus „Dainavą“ pirmojo kėlinio viduryje jis per 40 sekundžių įformino dublį bei tuo pačiu išvedė savo komandą į priekį. Besibaigiant kėliniui, jo sąskaitoje jau buvo trys, antrojo kėlinio šeštąją minutę – keturi, o besibaigiant rungtynėms – po smūgio iš savo aikštės pusės į tuščius vartus – penki įvarčiai. Rungtynes VIP laimėjo 9:3.

„Nebuvo to supratimo, kad tai bus mano diena. Tiesiog važiavau pasiruošęs kovoti ir laimėti, nes mūsų komandai tai buvo vienos svarbesnių rungtynių. Ir tokių jų tikrai nesitikėjau. Po dviejų įvarčių atsirado didelis pasitikėjimas savimi ir, manau, tai lėmė kitus pelnytus įvarčius. Be abejo, jie visi pasiekti padedant komandos draugams.

Žinoma, varžovai turėjo sudėties problemų, tačiau tai tik vienas pergalės veiksnių. Kiti – rungtynių svarba ir užsivedimas. Visi įvarčiai buvo pasiekti sunkiai, į kiekvieną įdėta daug pastangų, todėl – negaliu išskirti nei vieno“, - sakė R.Gecevičius.

Pastaraisiais metais VIP nuolat žengdavo į čempionato pusfinalį. Šiemet, artėjant pirmajam ratui prie pabaigos, komanda tėra ant septintojo laiptelio. Priminsime, kad prieš šį sezoną Mažeikių ekipa pasikeitė kardinaliai.

„Manau, kiekvienam žaidėjui reikia labiau pasitikėti savimi bei komandos draugais. Kai kiekvienas žaidėjas kovos vienas už kitą, tada susidarys tikra komanda. Su tuo ateis ir pergalės“, - sakė R.Gecevičius.

Pirmąjį ratą mažeikiškiai užbaigs su turnyro lentelės kaimynais „Radviliškio“ futbolininkais. Rungtynės įvyks sekmadienį 12:00 valandą.