A. Wengeras: „Mano paskutiniai metai „Arsenal“ klube nepelnytai kritikuojami“ © PA Wire/PA Images nuotr.

Šiandien sueina lygiai 25 metai, kaip Arsene'as Wengeras stojo prie Londono „Arsenal“ vairo.

Per tuos metus Prancūzijos strategas „Arsenal“ pakėlė į labai rimtą lygį ir laimėjo daug trofėjų, įskaitant 3 „Premier“ lygos titulus, tarp kurių 2003/04 metų „nenugalimųjų“ sezonas.

Dauguma futbolo sirgalių manė, jog paskutiniai A. Wengero metai prie „kanonierių“ vairo buvo prasti. Tačiau kiekvienais metais ta sirgalių nuomonė keičiasi, kadangi net ir tais metais „Arsenal“ sugebėdavo patekti į Čempionų lygą, kone padaro dabar, o ir laimėti FA taurę tuomet nebuvo svetimas jausmas šiam Londono klubui.

Duotame interviu „The Telegraph“, prancūzas dalinosi savo mintimis apie paskutinius sezonus su „Arsenal“ komanda: „Manau, kad žmonės nepelnytai kritikuoja mane dėl tų paskutinių metų.

2016 metais mes finišavome antri lygoje. „Leicester“ laimėjo, tačiau kitos komandos taip pat buvo prastesnės už „Leicester“ ir jie tą sezoną pralaimėjo tik tris kartus. 2017 metais pirmą sykį nepatekome į top ketvertą, tačiau pirmą sykį per 20 metų surinkome 75 taškus.

Žmonės to nesupranta. Mes laimėjome FA taurę prieš „Chelsea“ ekipą, kuri tuomet buvo laimėjusi lygą ir turėjo šansą padaryti dublį. O po to, 2018 metais, mes pralaimėjo Lygos taurės finalą prieš „City“, mes nusileidome Europos lygos pusfinalyje Madrido „Atletico“ tik vienu įvarčiu.

Realiai, aš atidaviau savo geriausius karjeros metus vystyti tą, kas manau, jog yra svarbu – stadionas ir tai, jog pastačiau klubą į vietą, iš kurios buvo galima žiūrėti į šviesią ateitį, su daug potencialo padaryti tą ateitį šviesią.

Galų gale, viską susumuojant, mes laimėdavome ir aš labiausiai didžiuojuos tuom, jog pastačiau klubą į šitą poziciją“, - galiausiai tarė A. Wengeras.