„Barcelona“ ekipa tikisi, kad jos planams nesutrukdys koronavirusas.
„Mundo Deportivo“ praneša, kad katalonų klubas jau spėjo paskiepyti „99,9 proc. savo žaidėjų“, kurie rungtyniauja tiek pagrindinėje, tiek jaunimo komandose.
Skaičiuojant ir personalo darbuotojus, klube jau vakcinuota 92 proc. asmenų.
Tuo tarpu pačioje Katalonijoje pirmosios skiepo dozės sulaukė 73,2 proc. gyventojų, o visiškai paskiepyta 62 proc. žmonių.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą