"Bolton" palaidojo paskutines "Arsenal" viltis iškovoti "Premier" lygos čempionų titulą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose vienintelėse Anglijos "Premier" lygos XXXIV turo rungtynėse dužo optimistiškiausių Londono "Arsenal" sirgalių viltys šį sezoną pamatyti komandos kapitoną Cescą Fabregasą keliantį į viršų šalies čempionų taurę.

Arsene'o Wengero auklėtiniai išvykoje paskutinėmis mačo minutėmis rezultatu 2-1 nusileido aštuntoje turnyrinės lentelės pozicijoje žengiančiai "Bolton" vienuolikei.

Antrajame kėlinyje gausybės progų neišnaudojusius 'kanonierius' 90 minutę smūgiu galva palaidojo šeimininkų saugas iš Izrealio Tamiras Cohenas.

Likus keturiems turams iki čempionato pabaigos "Arsenal" nuo lygoje pirmaujančių "Man Utd" futbolininkų atsilieka devyniais taškais.

Antroje pozicijoje įsitvirtino kita sostinės komanda - "Chelsea".

"Bolton" 2 - 1 Londono "Arsenal"
38' [1 - 0] D. Sturridge
48' [1 - 1] R.v. Persie
90' [2 - 1] T. Cohen

47' K. Davies ("Bolton") nerealizavo 11 m. baudinio