C. Eriksenas atskleidė, kad "Tottenham" gretose jautėsi atpirkimo ožiu

Christianas Eriksenas sausio mėnesį galų gale paliko Londono "Tottenham" ir persikėlė į Italiją, kur jau debiutavo su Milano "Inter" marškinėliais.

27-erių danas jau ilgą laiką neslėpė noro palikti Šiaurės Londono klubą, o bendraudamas su BBC teigė, kad būtent dėl šios priežasties jis buvo paverstas atpirkimo ožiu.

"Susilaukiau daug kaltinimų dėlto, kad neva esu blogas vyrukas komandoje. Tu tiesiog tampi atpirkimo ožiu, kai tavo kontraktas artėja prie pabaigos.

Aš atvirai kalbėjau apie savo norą išvykti ir nesislpasčiau, kaip tai daro kiti futbolininkai. Norėjau, kad visi žinotų apie mano situaciją klube.

Aš sulaukiau daug kaltinimų ir kritikos. Žmonės kalbėjo, kad gadinu atmosferą rūbinėje", - kalbėjo C. Eriksenas.

Danas tai pat pripažino, kad paskutinis pusmetis Anglijoje buvo itin sunkus ir psichologiškai, todėl džiaugiasi, jog pagaliau pavyko pakeisti aplinką.

"Po mano atviro pareiškimo vasarą visi laukė mano išvykimo, o po kiekvieno mačo buvo kalbama ne apie žaidimą, o apie tai, ar aš paliksiu "Tottenham". 

Net fanai miesto gatvėse norėjo, kad kuo greičiau palikčiau jų komandą. Buvo gana keista. Labai džiaugiuosi, kad galiu save išbandyti naujoje vietoje", - pridėjo naujasis "Inter" futbolininkas.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...