Dešimtyje likę PSG futbolininkai namuose palaužė „Nantes“ ekipą © REUTERS nuotr.

Problemų turėję paryžiečiai rungtynių pabaigoje palaužė „Nantes“ komandą rezultatu 3:1.

Šeimininkai pradėjo puikiai. Prancūzas suklaidino vartininką pakeisdamas kamuolio skriejimo trajektoriją ir jau 2 minutę išvedė savo komandą į priekį.

PSG pirmame kėlinyje turėjo iniciatyvą, tačiau padvigubinti jos jiems nepavyko.

Antras kėlinys šeimininkams klostėsi gerokai sunkiau. „Nantes“ buvo gerokai aktyvesni nei pirmąjame kėlinyje.

Reikalus M. Pochetino auklėtiniams apkartino ir Keyloro Navaso raudona kortelė. Vartininkas 65 minutę buvo išvarytas iš aikštės dėl itin grubios pražangos.

Negana to „Nantes“ ekipa sugebėjo ir išlyginti rezultatą. 76 minutę smūgiu kulnu pasižymėjo R. Kolo Muani.

Tačiau svečiai lygiosiomis džiaugėsi neilgai, nes 82 minutę „Nantes“ gynėjas D. Appiah kurioziškai perkelė savo vartininką pasiuntė kamuolį vartus taip gražindamas paryžiečiams persvarą.

Po 5 minučių į greitą puolimą išbėgę PSG futbolininkai padvigubino savo persvarą, o smūgiu į apatinį vartų kampą vartininką nuginklavo Lionelis Messis. Tai pirmasis argentiniečio įvartis Prancūzijos pirmenybėse.

PSG komanda yra pirmoje lentelės vietoje, o po šios pergalės nuo artimiausių persekiotojų juos skiria 13 taškų.