"Ekranas" Rygoje įveikė "Skonto" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Baltijos šalių čempionas Panevėžio "%c00033" žaidė pirmąsias draugiškas rungtynes šiemet ir Rygoje rezultatu 2-0 įveikė vietos "Skonto" ekipą.

Kaip praneša oficiali klubo svetainė, panevėžiečių gretose pasižymėjo 6 minutę įmušęs gynėjas Gediminas Paulauskas ir 33-ąją įvartį pelnęs Dominykas Galkevičius.

Po rungtynių naujasis "Ekrano" vyr. treneris Saulius Širmelis pagyrė žaidėjus už kovingumą ir didelį norą laimėti: "Aikštėje mačiau gražų komandinį žaidimą, negalėčiau išskirti nei vieno žaidėjo. Antrojo kėlinio pradžia buvo kiek nervinga, tačiau vėliau žaidėjai perprato priešininkus. Sunkiau sekėsi kovoti su Latvijos rinktinės nariu beveik 2 metrų ūgio Gatis Kalninš, bet mūsų vyrai susitvarkė."

Šiose rungtynėse panevėžiečių vartus saugojo slovakas Luboš Vojtaško. Paklaustas kaip vertintų į peržiūrą atvykusio vartininko pasirodymą, S. Širmelis sakė, kad pirmoje rungtynių dalyje matė keletą neužtikrintų slovako veiksmų, bet antrojo kėlinio žaidimą vertina daug geriau. "Jis tikrai kelis kartus išgelbėjo mūsų vartus nuo priešininkų įvarčių."

Treneris įsitikinęs, kad iki sezono pradžios laukia dar daug darbo. Kitą savaitę ekraniečiai išvyksta į treniruočių stovyklą Palangoje, o vasario viduryje į Turkiją.

"Ekrano" sudėtis: Luboš Vojtaško; Laurynas Rimavičius, Linas Klimavičius, Gediminas Paulauskas, Alfredas Skroblas (85 min. Deividas Padaigis); Giedrius Tomkevičius (70 min. Andrius Arlauskas), Dominykas Galkevičius, Dainius Saulėnas (60min. Žilvinas Banys), Egidijus Varnas, Deimantas Bička (46 min. Vitalijus Kavaliauskas); Povilas Lukšys