"EURO 2016" TOP 200 žaidėjų reitingas: centro saugai (I dalis, 16-30 pozicijos)

Artėjant 2016 metų Europos čempionatui, Bleacher Report apžvelgs ir reitinguos 200 geriausių šių pirmenybių žaidėjų, pagal šių futbolininkų pozicijas. Penktoje reitingo apžvalgoje – centro saugai.

Reitingas sudarytas iš dviejų kategorijų: viena sudaryta iš fizinių savybių(kamuolio perėmimų, kovos dėl aukštų kamuolių, mobilumo ir greičio), o kita iš techinių savybių (gudraus žaidimo, perdavimų, pirmojo prisilietimo ir atakų užbaigimo). Kiekvienoje iš šių kategorijų žaidėjas maksimaliai gali gauti 50 taškų, o sudėjus taškus gautus abejose kategorijose buvo sudėliotas Europos čempionato centro saugų reitingas.

Pirmoje šios apžvalgos dalyje jums pateikiami 16-30 pozicijose likę centro saugai.


30. Marouane Fellaini – Belgija

Fizinės savybės: 38/50

Fellaini yra aukštas žaidėjas, kuris turi tokių savybių, kurių neina išmokyti. Louisas van Gaalas juo pasitikėdavo, tačiau, pasikeitus treneriams jo karjera „Manchester United“ klube gali pasibaigti jau šią vasarą.

Europos čempionatas saugui bus itin svarbus – geras žaidimas gali pakelti šio žaidėjo vertę, o prastas pasirodysmas ją kaip reikiant sumažintų.

Techninės savybės: 37/50

Belgas kovodamas antrąjame aukšte gali sukurti puikių epizodų, o jam būnant aikštėje dauguma aukštų kamuolių būna siunčiami būtent link jo. Visgi, net ir tada, kai jis būna dominuojantis žaidėjas ore, vargu ar jis atperka tuos 28 milijonus svarų, kuriuos už jį išleido „Manchester United“ ekipa.

Bendras reitingas: 75/100

Belgijos rinktinė yra perpildyta talentingų atakuojančių žaidėjų, tad Fellaini veikiausiai turės rungtynes pradėti nuo suolo. Tiesa, Belgijos rinktinės treneris šiuo žaidėju pasitiki, o jei komandai nesiseks, būtent Fellaini bus vienas iš pirmųjų, kuriuos Marcas Wilmotsas kels nuo suolo.

29. Jamesas McCarthy – Airija

Fizinės savybės: 38/50

Nors po prasto „Everton“ sezono, darbo jau neteko treneris, o ekipos sudėtyje taip pat bus pokyčių, McCarthy turėtų būti vienas iš tų, kuris liks komandoje. Airijos rinktinė nėra tarp talentingiausių šiame Europos čempionate, o vienas iš geriausių jų žaidėjų yra būtent šis „Everton“ saugas.

Airis pasižymi tuo, kad gerai uždengia savo aikštės zoną, o dėl to jis dažnai iš varžovų perima kamuolius.

Techninės savybės: 38/50

Nors Rossas Barkley yra esminis žaidėjas „irisų“ saugų linijoje, McCarthy taip pat neretai išlysdavo iš komandos draugo šešėlio. Praėjusiame sezone jis perdavimus dalino 87% tikslumu, o be tokio airio tikslumo, „Everton“ atakos nebūtų tokios pavojingos.

Bendras reitingas: 76/100

Žaisdami sudėtingoje grupėje, airiai privalės bandyti laimėti dvikovas aikštės viduryje. Nors tai bus nelengva užduotis, tačiau norėdami sėkmingai pasirodyti Europos čempionate, Airijos žaidėjai negalės leisti varžovams dominuoti šioje pozicijoje.

McCarthy Airijos rinktinėje turės svarbią rolę, o nuo jo gebėjimų perimti kamuolį ir surasti skyles varžovų gynyboje, gali priklausyti ir visos rinktinės pasirodymas.

28. Jordanas Hendersonas – Anglija

Fizinės savybės: 38/50

Iš „Liverpool“ pasitraukus Stevenui Gerrardui, komandoje atsirado lyderio stoka, kurią, bent jau rūbinėje, stengėsi perimti būtent Hendersonas. Nors pilnavertiškai pakeisti ilgametį komandos kapitoną jam yra tiesiog per sunku, būtent Gerrardo pamokos yra matomos ir Hendersono žaidime.

Nors ir nėra toks geras perduodant kamuolį, kaip legendinis „Liverpool“ žaidėjas, Hendersonas aikštėje užima nuo vienos baudos aikštelės iki kitos judančio saugo poziciją. Joje jam padeda puikus fizinis pasiruošimas ir tai, jog jis kamuolio varžovams lengvai neatiduoda.

Techninės savybės: 38/50

Naujojo „raudonųjų“ stretego Jurgeno Kloppo žaidime yra vietos įvairių stilių futbolininkams, tačiau jie visi turi būti puikiai pasiruošę taktiškai bei spausti varžovus ir neduoti jiems erdvės. Energija trykštantis Hendersonas turėtų puikiai tikti vokiečiui, o jei tik išliks sveiku, jo rolė ekipoje turėtų vis didėti.

Bendras reitingas: 76/100

Balandį patyręs traumą, anglas į aikštę grįžo dar prieš klubinio sezono pabaigą, tačiau Europos lygos finale jo aikštėje neišvydome. Teigiama, jog Roy`us Hodgsonas į rinktinę ėmė tik sveikus ir pasiruošusius žaisti futbolininkus, o Hendersonas šiame kriterijuje buvo ant ribos.

Jaunoje rinktinėje, net ir pats būdamas vos 25-erių metų, Hendersonas bus vienas iš labiausiai patyrusių žaidėjų.

27. Jackas Wilshere`as – Anglija

Fizinės savybės: 37/50

Didžiausia Wilshere`o problema yra traumos. Nors saugas ir nėra vienintelis susiduriantis su traumomis, o „Arsenal“ klube tokių žaidėjų yra ir daugiau, tačiau būtent traumos neleidžia jam atskleisti akivaizdaus talento.

„Kanonierių“ saugas yra agresyvus, judrus ir žaidžia daug kiečiau, nei daugelis įsivaizduoja pamatę jo kūno sudėjimą. Galbūt tai prisideda prie nuolatinių traumų, tačiau atėmus iš jo tokį nusiteikimą, sunaikintume ir patį žaidėją.

Techninės savybės: 40/50

Arseno Wengero treniruojamoje ekipoje saugai turi dažnai turėti kamuolį bei žaisti gudriai ir kurti progas komandos draugams. Wilshere`as taip pat žaidžia tokio stiliaus futbolą, tačiau jo dažnos priverstinės atostogos pakenkė jo tobulėjimui.

Vis dar vos 24-erių, anglas turi laiko tobulėti, tačiau tam jam reikia daugiau laiko praleisti aikštėje.

Bendras reitingas: 77/100

Kokią rolę Wilshere`as atliks Anglijos rinktinėje vis dar paslaptis. Per sezoną pasirodęs vos trejose rungtynėse, saugas vargu ar gali pasigirti puikia forma.

Į Anglijos rinktinę jis buvo paimtas vien dėl savo reputacijos (beje, kaip ir į šį sąrašą), o ką jis gali pademonstruoti aikštėje šią vasarą, vargu ar žino net jis pats.

26. Emre Canas – Vokietija

Fizinės savybės: 40/50

Jurgeno Kloppo atvykimas į komandą teigiamai paveikė daugelį žaidėjų, o Canas nėra išimtis. Vokietis žaisdamas tautiečio treniruojamoje ekipoje save joje atrado iš naujo.

Praėjusį sezoną jis klube buvo antras pagal perimtus perdavimus ir ketvirtas pagal iš varžovų atimtus kamuolius. Jo tvirtas nusiteikimas ir žaidimo nuojauta puikiai veikė Kloppo spaudimo taktikuose.

Techninės savybės: 38/50

Visas puikus Cano darbas gynyboje būtų vertas nieko, jei jis neturėtų techninių galimybių gavęs kamuolį pradėti komandos atakos. „Liverpool“ sirgalių džiaugsmui, 22-ejų metų žaidėjui tokių gebėjimų netrūksta.

Saugas praėjusį sezoną atliko daugiausiai perdavimų savo ekipoje, o net jeigu ir dauguma tų perdavimų buvo atliekami į šoną ar atgal, tam, kad būtų sukuriamos erdvės, kamuolys negali stovėti vietoje.

Bendras reitingas: 78/100

Tai, kad Canas gali žaisti tiek centro gynėju, tiek atraminiu saugu ar net dar tolimesnėje saugo pozicijoje, buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jis buvo pakviestas į rinktinę. Kiekvienoje pozicijoje yra nemažai galinčių žaisti geriau nei jis, tačiau nė vienas kitas rinktinės žaidėjas nepasižymi tokiu gebėjimu žaisti keliose pozicijose.

25. Axelis Witselis – Belgija

Fizinės savybės: 39/50

Nepaisant dėmesio iš stipriausių Europos lygų, Witselis savo namams pasirinko Rusiją. Pradėjęs karjerą kaip atakuojantis saugas ir krašto saugas, „Zenit“ ekipoje Witselis tapo užtikrintu centro saugu.

Jei tai kiek atsiliepė jo produktyvumui atakoje, jis tai atperka stipriai pagerintu žaidimo supratimu, geresniu pozicijų užsiėmimu ir atsiradusiu universalumu.

Techninės savybės: 39/50

Per du paskutinius sezonus Belgijoje, jis iš viso pelnė 23 įvarčius ir įrodė, jog atakoje gali būti rimta grėsmė. „Zenit“ ekipoje jam tenka žaisti kitoje pozicijoje ir kiek labiau atsitraukus nuo vartų. Tai ženkliai sumažino jo rezultatyvumą, tačiau techninių savybių pelnyti įvarčius jis tikrai neprarado.

Bendras reitingas: 78/100

Net ir turėdamas nemažą konkurenciją Belgijos rinktinėje, Witselis gali nukonkuruoti labiau žinomus komandos draugus ir patekti į startinį vienuoliktuką. Kad ir kam bus skirtos centro saugų pozicijos, universalus 27-erių metų žaidėjas savo rinktinei turėtų praversti.

24. Alessandro Florenzi – Italija

Fizinės savybės: 39/50

Netekęs kelių svarbių centro saugų, Antonio Conte bus priverstas ieškoti kitų žaidėjų į šią poziciją, o realiausia, jog į ją bus perstumtas Florenzi. „Roma“ žaidėjas centro saugo pozicijoje turėtų atnešti tiek gynybinių sugebėjimų, tiek mobilumo.

Techninės savybės: 40/50

Žaisdamas centro saugu jis daug dažniau turėtų kamuolį, o jo indėlis į komandos atakas būtų daug didesnis. Florenzi tokia padidėjusi atsakomybė atakuojant neturėtų gąsdinti – žaidėjo kamuolio valdymas, gebėjimas jį perduoti ir smūgiuoti, atitinka šiai pozicijai keliamus standartus.

Bendras reitingas: 79/100

Dėl vietos saugų grandyje Florenzi turės kovoti su Riccardo Montolivo, o prieš jį jis pranašumą turi savo fizinėmis savybėmis. Visgi, toks universalus žaidėjas praverstų ir ant suolo, tad Conte turės nuspręsti, ką jis nori matyti savo aikštės viduryje ir kokios ginklus jis nori pasilikti ant atsarginių žaidėjų suolelio.

23. Sami Khedira – Vokietija

Fizinės savybės: 40/50

Traumos pakeitė Khedirą. Jis vis dar turi tiek pat jėgos, tačiau jo gebėjimas veržtis, atlikti nuolatinius reidus bei gebėjimas kontroliuoti žaidimą patyrė rimtą nuosmukį. Tačiau tai nereiškia, kad Vokietijos rinktinės narys nebėra naudingas. Patyręs ir visko matęs saugas savo patirtimi ir žaidimu vis dar gali padėti nacionalinei ekipai, o jo atsisakymas komandai būtų žalingas.

Techninės savybės: 39/50

Per paskutinius keturis praėjusio sezono mačus Khedira pelnė du įvarčius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, bet taip pat užsidirbo raudoną kortelę. Toks pasirodymas geriausiai atspindi jo pastaruosius sezonus – vienas rungtynes jis gali sužaisti nuostabiai, kitose jis gali būti nematomas, o dar kitą savaitę jis gali patirti traumą, dėl kurios nerungtyniaus du mėnesius.

Treneriai susitaiko su tokiais žaidimo svyravimais, nes kai Khedira demonstruoja geriausią savo futbolą, rasti daug geresnių saugų už jį darosi sudėtinga.

Bendras reitingas: 79/100

Vokietija turi daugybę atakuojančių saugų, tačiau atraminių saugų pasirinkimas yra daug siauresnis. Nors Khedirai nėra prognozuojama vieta startiniame vienuoliktuke, jo žaidimas labiausiai priklausys nuo sveikatos būklės.

Khedira vargu ar galėtų nuo vienos aikštės zonos iki kitos lakstyti visas 90 minučių, tačiau jei komandai reikės stiprinti gynybą, o 29-erių metų saugas bus sveikas, Joachimas Lowas turėtų susigundyti galimybe į aikštę įleisti šį „Juventus“ saugą.

22. Yohanas Cabaye – Pranzūcija

Fizinės savybės: 37/50

10 milijonų svarų suma, kurią už Cabaye sumokėjo „Crystal Palace“ ekipa, jiems tikrai atsipirko. Už tokią sumą, vargu ar jie būtų radę daug geresnių šios pozicijos žaidėjų.

Nieko nedarantis puikiai, tačiau taip pat nieko nedarantis blogai, prancūzas iš savo fizinių savybių gali išskirti reakciją bei koordinaciją.

Techninės savybės: 43/50

Iš Cabaye niekas niekada nesitikėjo to, kad jis nubėgs daugybę kilometrų ir per rungtynes atims po 20 kamuolių – žaidėjas buvo įsigytas dėl jo gebėjimo kurti žaidimą. Dėl to „Crystal Palace“ tikrai neturėjo nusivilti, o saugas tapo vienu iš geriausių „Premier“ lygos kūrėjų.

Bendras reitingas: 80/100

Prancūzijos saugų grandyje yra beprotiškai daug gerų ir talentingų žaidėjų, o vien įtraukimas į rinktinės sudėtį yra didžiulis įvertinimas Cabaye gabumams. Visgi, dėl traumų, diskvalifikacijų ar nuovargio žaidėjai būna rotuojami, o gavęs progą saugas gali įrodyti ko jis yra vertas.

Geresnės progos sublizgėti nei namuose vykstančio Europos čempionato metu, Cabaye vargu ar besulauks.

21. Ericas Dieris – Anglija

Fizinės savybės: 44/50

Agresyviausias „Tottenham Hotspur“ saugas buvo Mauricio Pochettino naudojamos 4-2-3-1 formacijos plienas. Žinomas dėl savo gynybinių sugebėjimų, Anglijos rinktinės narys buvo kertinis žaidėjas, kuris smarkiai prisidėjo prie sėkmingo ekipos sezono.

Žaisdamas prie dviejų atakuojančių saugų, jis likdavo atsitraukęs ir niekada nepriimdavo rizikingų sprendimų – tokio žaidimo šioje pozicijoje ir reikia.

Techninės savybės: 37/50

Lisabonos „Sporting“ akademijos auklėtinis techniško ir gražaus futbolo išmoko būtent žaisdamas vienoje iš stipriausių Portugalijos ekipų. Atvykęs į Angliją, šis saugas puikiai prisitaikė prie šalyje žaidžiamo futbolo ir tapo vienu iš tų žaidėjų, kurie mėgaujasi efektingai perėmę kamuolį iš varžovų.

Bendras reitingas: 81/100

Be konkurencijos geriausias atraminis saugas Anglijos rinktinėje, Europos čempionato metu bus svarbus žaidėjas šioje ekipoje. Trenerio Hodgsono vadovaujamai rinktinei, kaip ir „Tottenham“ klubui, taip pat reikia šio protingai ir be rizikos žaidžiančio saugo, kad jis pratęstų tą darbą, kurį dirbo viso šio sezono metu.

20. Bastianas Schweinsteigeris – Vokietija

Fizinės savybės: 38/50

Tik keturi „United“ žaidėjai praėjusio sezono metu atrodė gerai – Martialis, Smallingas, De Gea ir Rashfordas. Visi kiti prisidėjo prie to, kad po sezono komandos treneris būtų atleistas.

Nors norėtųsi Schweinsteigerį pagirti dėl jo lyderio savybių, bet dėl traumų, naujos komandos ar kitų priežasčių, to „Old Trafford“ stadione mes nematėme, o vokietis kartais atrodydavo pasimetęs. Galbūt naujajam ekipos treneriui pavys sugrąžinti tą žaidėją, kuris praėjusį dešimtmetį buvo vienas iš geriausių Europos centro saugų.

Techninės savybės: 44/50

Geriausios Schweinsteigerio savybės yra jo aikštės matymas ir gebėjimas perduoti kamuolį tiek iš artimų, tiek iš tolimų distancijų. Erdvės atlikti šiems perdavimams jis susikuria turėdamas pasaulinės klasės pirmąjį lietimą bei puikiai suprasdamas žaidimą.

Nors „United“ gretose šių savybių jis dar neatskleidė, pažįstamos Vokietijos rinktinės taktikos ir susižaidimas su savo šalies futbolininkais, turėtų padėti jam priminti visiems ir pačiam sau, ką jis moka ir gali atlikti.

Bendras reitingas: 82/100

Pasitraukus Philippui Lahmui, Vokietijos rinktinės lyderiu ir kapitonu tapo Schweinsteigeris. 2014 metų Pasaulio pirmenybės tapo praėjusios kartos atstovų pasirodymo rinktinėje kulminacija, o į Europos čempionatą vokiečiai vyksta su nauja karta, kurią į priekį ves „Manchester United“ saugas.

19. Jamesas Milneris – Anglija

Fizinės savybės: 40/50

Milneris yra tas žaidėjas, kurio nori kiekvienas treneris – jis gali žaisti beveik bet kurioje pozicijoje ir visada atlieka tai, ko iš jo reikalauja komandos treneris. Prie to, kad jis kiekvienoje iš paskirtų pozicijų būtų efektyvus, prisideda jo nenuilstantis variklis, nusiteikimas ir, beabejo, žaidybiniai sugebėjimai.

Techninės savybės: 42/50

Puikiai skersuojantis kamuolius, atliekantis tikslius ilgus perdavimus bei standartinių padėčių specialistas, turi tokį techninį arsenalą, kad gali padaryti beveik viską ko paprašytas. Nors jis retai kada pasižymi įvarčiais, „Premier“ lygoje jis jau yra atlikęs 70 rezultatyvių perdavimų, o tai patvirtina, kad jis sugeba kurti progas komandos draugams.

Bendras reitingas: 82/100

30-metis pagal sužaistas rungtynes rinktinėje nusileidžia tik Wayne`ui Rooney, tad jo atsakomybė komandoje nuo praėjusių pirmenybių stipriai išaugo.

Visgi, kad ir kaip žiūrėtume, Milneris tikrai nėra penktas pagal gerumą žaidėjas Europos čempionate, kaip skelbia UEFA. Milneris toli gražu nėra net tarp penkių geriausių centro saugų pirmenybėse, o jo startinio vienuoliktuko vieta Anglijos rinktinėje tikrai nėra garantuota.

18. Mousa Dembele – Belgija

Fizinės savybės: 41/50

Sezoną Dembele užbaigė pačiu blogiausiu būdu. Dūris į Diego Costos akį, nesėkminga kova dėl „Premier“ lygos aukso, kuri pasibaigė trečia vieta bei šešių rungtynių diskvalifikacija, tikrai nėra tai, ko norėtų bet kuris žaidėjas.

Toks jo poelgis priverčia kiek užmiršti tai, koks sėkmingas belgui buvo šis sezonas. Dembele puikiai sujungė komandos gynybą bei puolimą, o tai jis pasiekė ir dėka savo fizinių savybių.

Techninės savybės: 41/50

Lygiai taip pat geras ir techniniuose sugebėjimuose, Dembele pasižymi aukščiausio lygio pirmuoju prisilietimu ir kamuolio valdymu. Nors savo technika jis retai susikuria progas sau pačiam, tačiau savo gebėjimais jis pritraukia didesnį varžovų dėmesį, o tai daugiau erdvės palieka jo komandos draugams.

Bendras reitingas: 82/100

Kai Dembele žaidė startinėje „Tottenham“ sudėtyje, komandai laimėjo 56% mačų. Tai atvejais, kai jo tarp 11 startinių žaidėjų nebuvo, komanda laimėjo 44% rungtynių. Tai šį tą pasako apie jo svarbą komandai.

Tiesa, Belgijos rinktinėje Dembele svarba bus mažesnė nei ta, kurią yra jo klube. Visgi, pasižiūrėjus kaip baigėsi jo sezonas, drąsiai galima teigti, jos žaidimas be spaudimo jam turėtų būti naudingas.

17. Williamas Carvalho – Portugalija

Fizinės savybės: 44/50

Iš Angolos kilęs Carvalho gali sėkmingai žaisti tiek atraminio saugo, tiek centro gynėjo pozicijose. Retai galvojantis apie prisijungimą į atakas, dėl savo gebėjimų perimti kamuolius ir gintis, Carvalho buvo bene svarbiausias praėjusio sezono Lisabonos „Sporting“ žaidėjas.

Jau šiame sezone jam penkis kartus buvo patikėtos kapitono pareigos, o jei klube liks ir ilgiau, šį raištį jis vilkės daug dažniau.

Techninės savybės: 39/50

Carvalho gebėjimai perduoti kamuolį yra smarkiai nuvertinti. Visą jaunystę praleidęs vienoje iš garsiausių Portugalijos futbolo mokylų, saugas tiesiog negalėtų nemokėti priimti kamuolio bei surasti komandos draugų.

Bendras reitingas: 83/100

Portugalijos rinktinės sėkmė priklausys nuo to, kaip komandai seksis gintis ir išeiti į atakas. Puolime turėdami ginklus, kurie gali sėkmingai užpulti, portugalai turės rasti būdą kaip apsiginti, o apsigynus tiksliai pasiųsti kamuolį link atakuojančių žaidėjų.

Prie šio proceso turėtų prisidėti ir Carvalho, kurio žaidimo stilius šiame čempionate galbūt ir neatkreips paprastų žiūrovų dėmesio, tačiau turėtų jam padėti uždirbti milijonus ir, sėkmės pagalba, laimėti keletą trofėjų.

16. Morganas Schneiderlinas – Prancūzija

Fizinės savybės: 42/50

„Manchester United“ ir „Southampton“ ekipose Schneiderlinas atliko skirtingas funkcijas, tad kalbant apie jį nereikia remtis vien paskutiniais 10 mėnesių. „United“ gretose jis turėjo griauti varžovų atakas ir likti grata gynėjų, o jo buvusioje ekipoje tokią rolę turėjo Victoras Wanyama. Kenijos rinktinės narys užėmė labiau gynybines funkcijas, tačiau tai nesutrukdydavo Prancūzijos rinktinės nariui taip pat būti pastebimam gynyboje, o be to ir prisidėti prie savo komandos atakų judant nuo vienos baudos aikštelės prie kitos.

25 milijonų svarų sumą išleidusi Mančesterio ekipa norėtų pamatyti geriausią savo žaidimą žaidžiantį Schneiderliną, o Jose Mourinho turės galimybę įvartinti šį futbolininką ir skirti jam tokią rolę, kurioje jis atrodo geriausiai.

Techninės savybės: 41/50

Beveik neabejojama, jog žaidėjas turintis tokius gebėjimus perduoti kamuolį, kaip 26-erių metų „raudonųjų velnių“ saugas, turėtų aikštėje daryti daugiau, nei tik saugoti gynėjus. Jo techninėms savybėms geriau atskleisti tiktų tokia rolė, kurioje jis galėtų atsidurti ir šiek tiek labiau atakuojančioje pozicijoje.

Bendras reitingas: 83/100

Nepatekęs į pradinį 23 žaidėjų sąrašą, Schneiderlinas turėjo praleisti Europos pirmenybes, tačiau Lassana Diarra trauma atvėrė jam duris į rinktinę. Saugų grandyje tarp prancūzų yra didžiulė konkurencija, o savo vietą aikštėje Schneiderlinas gali išsikovoti tik dėka savo ramaus ir užtikrinto žaidimo, kuris galėtų padėti nuraminti jo jaunesnius komandos draugus.

 

Prieš tai publikuoti:

Vartininkų reitingas: 1-10 pozicijos, 11-20 pozicijos.

Kairiojo krašto gynėjų reitingas: 1-10 pozicijos, 11-20 pozicijos.

Dešinio krašto gynėjų reitingas: 1-10 pozicijos, 11-20 pozicijos.

Centro gynėjų reitingas: 1-15 pozicijos, 16-30 pozicijos.