„Everton“ tėškė antausį „Arsenal“ ekipai © AFP nuotr.

Pirmadienį nesėkmių ruožą Anglijos „Premier“ lygoje nutraukė Liverpulio „Everton“ ekipa.

„Irisai“ paskutinėse 15-ojo turo rungtynėse namuose rezultatu 2:1 palaužė Londono „Arsenal“.

itin intriguojančiai susiklostė pirmojo kėlinio pabaiga. 44-ąją minutę Richarlisonas pasiuntė kamuolį į „Arsenal“ vartus, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė.

Vos po poros minučių įvartis, tiesa, šįkart pagal taisykles, krito į „Everton“ vartus, kuomet pasižymėjo Martinas Odegaardas.

58-ąją minutę Richarlisonas dar kartą pasiuntė kamuolį į svečių vartus, tačiau ir vėl po VAR peržiūros buvo užfiksuota minimali nuošalė.

Vis tik 79-ąją minutę brazilas galų gale pelnė savąjį įvartį ir rezultatas tapo lygus – 1:1.

Jau per teisėjo pridėtą laiką šeimininkams pergalę išplėšė fantastišką smūgį atlikęs Demarai'us Gray'us.

Po šios progos „Everton“ šoktelėjo į 12-ąją turnyrinės lentelės poziciją, o „Arsenal“ nepasinaudojo proga aplenkti „Manchester United“ ir „Tottenham“ ekipų.