Atidėtose Optibet futsal A lygos rungtynėse Kauno „Vytis“ 4:2 nugalėjo „Akmenę“ ir turnyro lentelėje vos iki trijų taškų sumažino atsilikimą nuo pirmaujančių „Vikingų“.
Dar vienas labai geras rungtynes žaidusi „Akmenė“ laikėsi net penkiolika minučių, o tuomet Marius Šluta įsimušė įvartį į savo vartus. Vos prasidėjus antrajam kėliniui, Lukas Sendžikas realizavo 6 metrų baudinį, o dar po dešimties minučių ekipos persvarą padidino iki trijų.
Per paskutines penkias minutes dusyk pasižymėjo Tadas Labukas, kartą L.Sendžikas ir kauniečiai iškovojo nelengvą pergalę.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą