Grubiai gynyboje klydęs "Arsenal" patyrė nesėkmę Svonsyje, "Liverpool" įsirašę lengvą pergalę (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje antradienį sužaistos pirmos trejos 25-ojo turo rungtynės.

Gyvybės ženklus pastaruoju metu rodanti "Swansea" namuose susigrūmė su Londono "Arsenal". Paskutinėje vietoje iki šio turo buvusios "gulbės" rezultatu 3-1 patiesė klaidas gynyboje dariusį "Arsenal".

Rungtynės svečiams iš Šiaurės Londono prasidėjo itin sėkmingai - 33-ąją minutę po puikaus Mesuto Ozilo perdavimo baudos aikštelėje atsidūręs Nacho Monrealis pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

Tačiau šeimininkai netruko atsitiesti - jau kitos atakos metu Mesutas Ozilas prarado kamiolį savo aikštėje, o puikiai į baudos aikštelę įkirtęs Samas Clucas atstatė rungtynių pusiausvyrą.

"Arsenal" komandai atsitiesti buvo sunku, o antrajame kėlinyje krito ir antrasis įvartis į jų vartus. Grubiai suklydę tiek "kanonierių" gynėjai, tiek Petras Čechas leido Jordanui Ayewu nieko netrukdomam pasiekti įvartį.

"Kanonieriai" dar bandė pasiekti lygiąsias, o į aikštę buvo mestas ir debiutines rungtynes turėjęs Henrikhas Mkhitaryanas, tačiau armėno neužteko, o 86-ąją minutę tas pats S. Clucas dar kartą nuginklavo P. Čechą.

"Swansea" pasiekė antrąją pergalę iš eilės. "Arsenal" su 42 taškais lieka šeštoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse pralaimėjimą prieš tą patį "Swansea" praėjusiame ture patyręs "Liverpool" grįžo į pergalių kelią. Jurgeno Kloppo auklėtiniai įtikinimai rezultatu 3-0 nugalėjo "Huddersfield".

Nugalėtojus į pergalę vedė po įvartį pelnę Emre Canas, Roberto Firmino bei Mohamedas Salah.

Paskutinės rungtynės tarp "West Ham" ir "Crystal Palace" klubų baigėsi lygiosiomis.

"Swansea" 3 - 1 "Arsenal"
33' [0 - 1] N. Monreal
34' [1 - 1] S. Clucas
61' [2 - 1] J. Ayew
86' [3 - 1] S. Clucas

"West Ham" 1 - 1 "Crystal Palace"
24' [0 - 1] C. Benteke
43' [1 - 1] M. Noble (11 m. baudinys)

"Huddersfield" 0 - 3 "Liverpool"
26' [0 - 1] E. Can
45+1' [0 - 2] R. Firmino
77' [0 - 3] M. Salah

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10903568" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>