Į startinę vienuolikę grįžęs A. Fati įkvėpė „Barcelona“ iškovoti pergalę © AFP nuotr.

„Barcelona“ iškovojo ketvirtąją pergalę „La Ligos“ sezone – „katalonai“ namuose 3:1 palaužė „Valencia“ ekipą.

Šiose rungtynėse po penkių minučių „Barca“ jau buvo atsilikinėtojų vaidmenyje, kadangi 5-ąją minutę pasižymėjo varžovų gynėjas Jose Luisas Gaya.

Tiesa, tuomet žodį tarė į startinę vienuolikę po ilgo laiko grįžęs Ansu Fati. Jaunasis „Barcos“ talentas įmušė puikų įvartį, o vėliau dar išprovokavo 11 m baudinį, kurį realizavo Memphis Depay'us.

Antrajame kėlinyje tašką padėjo į aikštę po keitimo žengęs Philippe'as Coutinho.

Šiose rungtynėse „Barcos“ gretose sugebėjo debiutuoti Sergio Aguero. Argentinietis į aikštę išėjo 87-ąją minutę.

Po šios pergalės „katalonai“ pakilo į septintąją turnyrinės lentelės vietą.

Kitose rungtynėse „Villarreal“ gan netikėtai 1:2 suklupo prieš „Osasuna“, kuri toliau tęsia puikų sezono startą.