• kei... (IP: f31a83dc8)

    siaip labai keistas tas Bielsa,sunkus charakteris .Dar ir komandoje atmosfera tarp jo ir zaideju itempta.Taigi nieko keisto ,kad urugvajus vyks namo po grupiu

    • 4
  • Valdasas01 (IP: 006fedca4)

    Muslera visą čempionatą jiems nuskandino reikėjo save jau po arabų mačo išsiimti.

    • 1