"Juventus" įveikė "Fiorentina", pergales taip pat iškovojo Romos klubai

Šį vakarą sužaisti aštuoni 33-ojo Italijos čempionato turo susitikimai. Pergales iškovojo savo pozicijas sustiprino šiuo metu pirmosiose trijose turnyrinės lentelės vietose besirikiuojančios ekipos.

Čempionų titulą ginantys Turino "Juventus" futbolininkai namuose 3-1 įveikė į duobę įkritusio Florencijos "Fiorentina" pasipriešinimą. "Viola" šiame mače po Gonzalo Rodriguezo realizuoto baudinio pirmavo, tačiau dar pirmajame kėlinyje rezultatą persvėrė Fernando Llorente bei Carloso Tevezo įvarčiai.

Sužaidus pusę antrojo kėlinio Rodriguezas dar kartą stojo prie 11 metrų žymos, tačiau šįkart jau buvo netikslus ir už tai neilgai trukus varžovus nubaudė po Claudio Marchisio perdavimo antrąkart pasižymėjęs Tevezas. Besibaigiant rungtynėms rezultatą sušvelninti dar sugebėjo Josipas Iličičius, tačiau laiko išplėšti tašką svečiams nebeužteko.

Po pergalės "Juve" ir toliau yra lentelės viršūnėje ir artmiausią persekiotoją Romos "Lazio" lenkia 14 taškų. "Fiorentina", tuo tarpu, nukrito jau į septintąją poziciją.

Minėtasis "Lazio" namuose per kiek daugiau nei trečdalį pirmojo kėlinio sutvarkė reikalus su autsaideriu "Parma". Įvarčius sostinės futbolininkams šešių minučių intervale pelnė Marco Parolo, Miroslavas Klose bei Antonio Candreva, o įpusėjus antrajam kėliniui triuškinančią persvarą dar įtvirtino Balde Diao Keita.

Kita "amžinojo miesto" komanda "Roma" svečiuose rezultatu 3-0 sutriuškino "Sassuolo" ir toliau lipa laipteliu aukščiau esančiam "Lazio" ant kulnų. Tris taškus šį vakarą "giallorossi" atnešė žiemos transferų lango naujokas Seydou Doumbia, Alessandro Florenzi bei Miralejmas Pjaničius.

"Milan" 1 - 3 "Genoa"
[0-1] 37' Andrea Bertolacci
[0-2] 49' Tino Costa
[1-2] 66' Philippe Mexes
72' Jeremy Menez ("Milan") pašalintas iš aikštės
[1-3] 90' Iago Falque (iš 11 metrų baudinio)

[1-0] 11' Riccardo Meggiorini
83' Nicola Murru ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

"Juventus" 3 - 2 "Fiorentina"
[0-1] 33' Gonzalo Rodriguez (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 36' Fernando Llorente
[2-1] 45' Carlos Tevez
67' Gonzalo Rodriguez nerealizavo 11 metrų baudinio

"Sampdoria" 1 - 1 "Hellas"
58' Afriyie Acquah ("Sampdoria") pašalintas iš aikštės

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>