Kauno derbyje triumfavo žalgiriečiai © zalgiris.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ turnyro lentelės 3-ioje vietoje žengiantis „Kauno Žalgiris“ nepralaimėjo jau ketvirtame mače iš eilės.

Roko Garasto kariauna, žaisdama svečių teisėmis, 32-ojo turo dvikovoje 2:1 (2:0) nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus ir šio sezono derbiuose iš 12 galimų taškų iškovojo 10.

Žalgiriečiai rungtynes pradėjo puikiai – jų spaudimas davė vaisių jau 8-ąją minutę. Michaelas Thuique'as baudos aikštelėje surado Divine'ą Naah, kuris taikliai smūgiavo vienu lietimu.

Vis dėlto kėlinio viduryje šeimininkai atkuto, tad Deividas Mikelionis turėjo gana nemažai darbo. Vartininkas sugavo du iš toli spirtus kamuolius, o kiek vėliau puikiai atrėmė labai pavojingą Levano Mačarašvilio smūgį iš arti.

„Kauno Žalgiriui“ pavyko pasinaudoti dar viena „Hegelmann Litauen“ ekipos klaida savo aikštės pusėje – po eilinio M. Thuique'o perdavimo 37-ąją minutę įvarčiu džiaugėsi Emmanuelis Davidas.

Antrame kėlinyje progų buvo sukurta mažiau, tačiau žaidybinį pranašumą ilgesnį laiką turėjo šeimininkai, kurie 78-ąją minutę po gražios atakos sušvelnino deficitą – 14-ąjį taiklų smūgį šiemet atliko rezultatyviausias čempionato žaidėjas Nauris Petkevičius.

Nors „Kauno Žalgirio“ komandoje galėjo pasižymėti po keitimo aikštėje pasirodęs Deitonas Vinckus, svečiams teko kur kas daugiau gintis. „Hegelmann Litauen“ futbolininkai turėjo tris labai geras progas išplėšti lygiąsias, tiesa, jomis pasinaudoti nepavyko.

Žalgiriečiai su 55 taškais kiek labiau įsitvirtino 3-ioje vietoje, o Kauno rajono ekipa su 48 taškais žengia penkta, bet šansų pasivyti net trimis mačais mažiau sužaidusį „Panevėžį“ turi išties labai nedaug.