„Kauno Žalgiris“ žengia be kluptelėjimų, „Klaipėda City“ įsirašė pirmąją sezono pergalę © E. Šemioto nuotr.

Lietuvos Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaisti likę keturi 7-ojo turo susitikimai. Savo pergalingą žygį toliau tęsia šalies čempionas „Kauno Žalgiris“, kuris šįkart Šiauliuose 3:0 nugalėjo FK „Saulės krašto“ ekipą.

Pirmojo įvarčio šiose rungtynėse reikėjo laukti pakankamai ilgai – daugiau nei pusę kėlinio – o jis buvo pelnytas po „Saulės krašto“ klaidos. Prie savo vartų kamuolį praradę šiauliečiai sulaukė žaibiškos „Kauno Žalgirio“ kontratakos, kuri tiksliai buvo užbaigta vos dviem lietimais, o įvartį pelnė Ismaelis De Oliveira.

Po keturių minučių Kauno komanda pelnė ir antrąjį įvartį. Šįkart po pozicinės atakos ir puikaus Alberto Voskunovičiaus prasiveržimo kamuolį į tuščius vartus nukreipė kitas brazilas Victoras Hugo.

Antrajame kėlinyje toliau dominavo gynybinis futbolas, o įvarčių ir vėl reikėjo laukti ilgai. Galiausiai 36 minutę „Kauno Žalgirio“ persvarą padidino brazilas Arthuras, kuris taip padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse, o „Kauno Žalgiris“ šventė šeštąją pergalę iš tiek pat galimų.

Tuo metu pirmąją sezono pergalę ir pirmuosius taškus iškovojo lygos naujokai FC „Klaipėda City“. Lietuvos mažojo futbolo čempionai savų žiūrovų akivaizdoje 6:3 palaužė Vilniaus „TurboTransfers“.

Klaipėdiečiai į priekį įsiveržė jau 4 minutę po tikslaus Mindaugo Jusio smūgio ir šią vieno įvarčio persvarą sugebėjo išlaikyti dešimt minučių. Būtent po tiek laiko Aurimas Pukevičius rezultatą išlygino, bet „Klaipėda City“ sugebėjo puikiai užbaigti kėlinį ir per kelias minutes du kartus pasižymėjęs Aleksandras Fiodorovas suteikė namų komandai dvejų įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje „Klaipėda City“ siekė šį rezultatą išlaikyti ir savo veiksmus sutelkė į gynybą. „TurboTransfers“ sunkiai sekėsi rasti būdų, kaip pralaužti varžovų gynybą, tad einant rungtynėms link pabaigos, jie pradėjo daugiau rizikuoti.

Būtent tuo pasinaudojo „Klaipėda City“, kuri per tris minutes pelnė net tris įvarčius ir taip įgavo penkių įvarčių persvarą.

Nors Mantas Makutunovičius per paskutinę rungtynių minutę įmušė du įvarčius, to „TurboTransfers“ komandai neužteko ir ji turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Toliau puikią sportinę formą demonstruoja SFK „Panevėžys“, kuris į savo sąskaitą įsirašė penktąją sezono pergalę. Šįkart panevėžiečiai svečiuose 4:1 nugalėjo Mažeikių VIP ekipą, o prie pergalės dviem įvarčiais prisidėjo komandos puolimo lyderis Edgaras Baranauskas.

Šiose rungtynėse įspūdingas periodas buvo sužaistas nuo 33 iki 37 minutės. Per šį laiką buvo įmušti net keturi įvarčiai – trys į VIP vartus ir vienas į „Panevėžio“. Su 17 taškų „Panevėžys“ rikiuojasi antroje vietoje, o E.Baranauskas su 11 įvarčių yra rezultatyviausias lygos žaidėjas.

Tuo metu paskutinėse turo rungtynėse Gargždų „Pramogos“ krito Alytuje, kur vietos „Dainava“ juos įveikė rezultatu 4:3.

Pergalę „Dainavai“ lėmė puikiai sužaistas pirmasis kėlinys. Po jo „Dainava“ pirmavo 4:1, o taip pat reikia paminėti, kad abi ekipos užsidirbo po raudoną kortelę.

Antrajame kėlinyje „Dainava“ susitelkė į gynybą ir nors „Pramogos“ pelnė du įvarčius, bet jų neužteko net lygiosioms.

FK „Saulės kraštas“ 0:3 „Kauno Žalgiris“

14‘ [0:1] Ismael De Oliveira Candido

18’ [0:2] Victor Hugo Pires Dos Santos

36’ [0:3] Arthur Alves Cardoso

FC „Klaipėda City“ 6:3 FC „TurboTransfers“

4‘ [1:0] Mindaugas Jusis

14’ [1:1] Aurimas Pukevičius

18’ [2:1] Aleksandr Fiodorov

19’ [3:1] Aleksandr Fiodorov

37’ [4:1] Mindaugas Jusis

38’ [5:1] Mantas Makutunovičius (į savo vartus)

39’ [6:1] Vladislav Kučerov

40’ [6:2] Mantas Makutunovičius

40’ [6:3] Mantas Makutunovičius

Mažeikių VIP 1:4 SFK „Panevėžys“

20‘ [0:1] Mantas Rusys (į savo vartus)

33‘ [0:2] Edgaras Baranauskas

34’ [1:2] Rokas Gecevičius

35‘ [1:3] Mantas Adomėnas

37’ [1:4] Edgaras Baranauskas

Alytaus „Dainava“ 4:3 Gargždų „Pramogos“

5‘ [0:1] Šarūnas Skulskis

6’ [1:1] Nedas Labukas

12’ [2:1] Kyrylo Silich

14’ [3:1] Marius Stankevičius

16’ Nedas Labukas („Dainava“) – raudona kortelė

16‘ Justas Vainikaitis („Pramogos“) – raudona kortelė

18‘ [4:1] Žymantas Butkus (į savo vartus)

32‘ [4:2] Donatas Surblys

36’ [4:3] Valdas Pocevičius