K.Sarsanija: išvykoje turėjome tris mirtinas progas, bandysime įmušti dabar

„Atlanto“ vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija davė interviu prieš atsakomąsias Europos lygos varžybų rungtynes su Diferdanžo "Differdange 03" ekipa iš Liuksemburgo.

– Kokį įspūdį paliko Liuksemburgo klubas pirmojoje akistatoje?

– "Differdange 03" komanda – patyrusi, trečius metus rungtyniauja tie patys futbolininkai, septintus metus paeiliui žaidžia Europos taurės turnyre. Ekipoje keturi Liuksemburgo nacionalinės rinktinės žaidėjai, taip pat patyrę meistrai iš Prancūzijos. Varžovai nenori žaisti didele sparta, stengiasi ilgai kontroliuoti kamuolį. Surengę ataką ar kontrataką, vėl tūno gindamiesi. Todėl sunku rungtyniauti su tokio stiliaus ekipa. Apskritai – nemaloni komanda.

– Tikėjotės geresnio ar prastesnio varžovų žaidimo?

– Mes turėjome surinkę informaciją apie "Differdange 03" vienuolikę. Buvo nuvykęs mūsų klubo atstovas pažiūrėti jos rungtynes. Rezultatas 0:1 neatspindi varžybų eigos. Pralaimėjome vien todėl, kad neturėjome Europos taurės varžybų patirties. Turėjome tris mirtinas progas įmušti įvartį. Negana to, viename iš epizodų kamuolys pataikė į Liuksemburgo gynėjo, buvusio prie savo vartų, ranką. Teisėjas privalėjo skirti 11 metrų baudinį. Pasiekus bent vieną įvartį šiandien būtume kitokios nuotaikos.

– Ar įžvelgėte "Differdange 03" komandoje silpnų vietų?

– Liuksemburgo klube yra ir stiprių, ir silpnų vietų. Tačiau apie jas nenoriu kalbėti, nes tada savotiškai atvertume savo kozirius. Ir varžovai imtų stiprinti silpnąsias pozicijas.

– Bus „Atlanto“ komandoje žaidėjų korekcijų, palyginti, su pirmosiomis rungtynėmis?

– Nežais Liuksemburge varžybas pradėjęs, tačiau pirmąjį kėlinį kojos traumą patyręs Markas Beneta. Kas išbėgs kovoti Klaipėdoje, žaidėjams bus pranešta prieš rungtynes. Negaliu sakyti, kas rungtyniaus dėl tos priežasties, kad kiekviena diena atneša man, kaip treneriui„siurprizų“. Tiems, kas geriausiai jausis, kas bus geriausios sportinės formos, ir teks eiti kovoti.

– Kokį įspūdį paliko komandos naujokas, legionierius iš Latvijos Antonas Jemelinas?

– Vidurio gynėju rungtyniavęs A.Jemelinas paliko gerą įspūdį. Latvis žaidė patikimai, tvirtai kovojo su varžovų žaidėjais.

– Atsakomajame mače stiprinsite puolimo grandį?

– Aklai pulti būtų didelė klaida. "Differdange 03" futbolininkai moka kontratakuoti. Praleidus įvartį, mums reikėtų įmušti tris. Tad sieksime teigiamo rezultato neužmiršdami savo vartų saugumo.

atlantas.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos