Lietuvos čempionės turnyre Potsdame pasisėmė neįkainojamos patirties

Sekmadienį, sausio 10 dieną baigėsi prestižinis aštuonių Europos moterų futbolo klubų uždarų patalpų turnyras “Turbine Hallencup 2016″. Vokietijos Potsdamo mieste vykusiame turnyre, kuris buvo surengtas daugiafunkciniame sporto komplekse “MBS Arena” pirmą kartą dalyvavo ir Lietuvos čempionė Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda.

Rimanto Viktoravičiaus treniruojamos šiaulietės rungtyniavo A grupėje, kartu su Austrijos čempione Sankt Pelteno “St. Polten”, Norvegijos čempione Berumo “Stabaek IF” bei Čekijos vicečempionėmis Prahos “AC Sparta” futbolininkėmis.

Mūsiškėms šiame turnyre pergalių iškovoti nepavyko, tačiau net keliose rungtynėse iki jos pritrūko labai nedaug. Paskutinėmis rungtynių akimirkomis rezultatais 1:2 ir 2:3 pralaimėjome tiek Norvegijos čempionei “Stabaek IF” komandai, kuri yra nuolatinė UEFA moterų Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyvė, tiek ir gerai pažįstamai Prahos “AC Sparta” ekipai, kurią 2014 metais “Gintra-Universitetas” eliminavo Čempionų lygos šešioliktfinalyje.

Komentuodamas šį turnyrą R. Viktoravičius pabrėžė, kad šio turnyro nauda merginoms – akivaizdi. 

“Mūsų jaunosios futbolininkės nėra dalyvavusios jokiame panašiame uždarų patalpų turnyre. Į Potsdamą kiekvienais metais yra sukviečiami patys pajėgiausi Europos moterų futbolo klubai, iš kurių dar turime daug ko pasimokyti. Nors kai kuriose rungtynėse pritrūko ir sėkmės, vis tik turime pripažinti, kad esame mažiausiai patyrusi komanda, todėl rezultatai neturėtų stebinti. Džiaugiamės, kad turėjome progą ne tik pamatyti, bet ir dalyvauti šiame aukšto lygio turnyre”, – turnyrą apibendrino treneris.

Turnyre dėl trečiosios vietos kovojo Glazgo “City” ir praėjusių metų čempionė arenos šeimininkė Potsdamo “Turbine” komanda. Atkakliose rungtynėse pergalę gausiai areną užpildžiusiems aistruoliams padovanojo “Turbine” žaidėjos, kurios iškovojo bronzos medalius škotes palaužusios rezultatu 5:3.

Dėl čempionių titulo varžėsi abi „Gintros-Universiteto“ varžovės A  grupėje – Prahos „AC Sparta“ ir Sankt Pelteno „St. Polten“ futbolininkės iš Austrijos. Pastarosios įrodė savo pranašumą 3:2 ir triumfavo „Turbine Hallencup 2016“ turnyre.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos