"Liverpool" grįžta į pergalių kelią - namuose sutriuškinta "Swansea" ekipa (VIDEO)

Vėlyvą pirmadienio vakarą Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės 19-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione ginklus surėme "Liverpool" ir "Swansea" futbolininkai. Brendano Rodgerso auklėtiniai įrodė namų aikštės pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 4-1.

Pirmasis įvartis krito 33-ąją minutę, kai Alberto Moreno nuginklavo varžovų vartininką po Jordano Hendersono perdavimo. Antrojo kėlinio pradžioje "raudonieji" padidino pranašumą, o šį kartą tikslus buvo Adamas Lallana.

Vis dėlto, ilgai dviejų įvarčių pranašumu "Liverpool" nesidžiaugė ir 52-ąją minutę intrigą sugrąžino Gylfi Sigurdssonas. Tačiau bėdas vos po devynių minučių išsprendė tas pats A.Lallana, pasižymėjęs po Philippe'o Coutinho perdavimo.

Galutinis taškas buvo padėtas dar 69-ąją minutę, o įvartį Anglijos vicečempionams uždirbo į savus vartus pasižymėjęs Jonjo Shelvey. Įdomu tai, kad anglas yra buvęs "Liverpool" žaidėjas.

Po pergalės Liverpulio miesto ekipa į savo sąskaitą įsirašė tris taškus ir pakilo į aštuntąją vietą. Iš šios pozicijos B.Rodgerso auklėtiniai išstūmė būtent "Swansea" klubą.

"Liverpool" 4 - 1 "Swansea"

33' [1 - 0] A.Moreno

51' [2 - 0] A.Lallana

52' [2 - 1] G.Sigurdsson

61' [3 - 1] A.Lallana

69' [4 - 1] J.Shelvey (į savus vartus)