"Liverpool" legenda J. Carragheris pyktį išliejo ant 14-metės "Man Utd" fanės (VIDEO)

"Liverpool" legendai Jamie Carragheriui teko atsiprašyti po to, kai vykdamas iš rungtynių spjovė į jį filmavusį "Manchester United" gerbėją ir jo 14-metę dukrą.

Anglas, kuris "raudonųjų" gretose praleido 17 metų, kartu su "Sky Sports" komanda dirbo "Old Trafford" stadione, kai "Liverpool" rezultatu 1-2 nusileido "Man Utd" komandai.

Šis pralaimėjimas J. Carragheriui gerų emocijų nesukėlė. Telefono kamera užfiksavo, kaip J. Carragheris važiuodamas savo mašina ir išvydęs į jį nukreiptą telefoną spjovė mergaitės link. Vis dėlto spjūvis greičiausiai buvo skirtas mergaitės tėvui, kuris akivaizdžiai provokavo anglą.

Po šio incidento buvęs futbolininkas Twitter tinkle parašė savo atsiprašymą: "Visiškai nekontroliavau savęs ir asmeniškai noriu atsiprašyti mergaitės ir jos šeimos. Keliavau greitkeliu ir buvau filmuojamas tris ar keturis kartus, o tada ir praradau kantrybę. Gailiuosi ir atsiprašau."

Anglijos žiniasklaidoje pradėta rašyti, kad po šio incidento J. Carragheris gali būti priverstas palikti darbo vietą "Sky Sports" televizijoje.<blockquote class="twitter-video" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Don’t know what’s more weird, Carragher spitting at the girl and this idiot or how the guy’s daughter is telling him to stop being an idiot <a href="https://t.co/V13iWrToTe">pic.twitter.com/V13iWrToTe</a></p>&mdash; ! (@ThibautSave) <a href="https://twitter.com/ThibautSave/status/972949972063842304?ref_src=twsrc%5Etfw">March 11, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 5 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos