M. Bielsa atskleidė priežastis, kodėl atsisakė darbo "Lazio" klube

Romos "Lazio" klube po dviejų dienų darbo atsisakęs Marcelo Bielsa atskleidė priežastis, kodėl teko taip greitai atsistatydino iš vyriausiojo trenerio pareigų.

Trečiadienį Italijos sostinės klubas oficialiai informavo, kad susitarė su strategu, tačiau vos po dviejų dienų M. Bielsa pranešė apie atsistatydinimą. Romos komanda išplatino viešą pranešimą, kuriame nurodė nesuprantantys trenerio pasirinkimo ir žadantys imtis teisinių veiksmų.

Vis dėlto ilgai išaiškinti, kodėl M. Bielsa nusprendė atsisakyti darbo "Lazio" klube, neprireikė. Argentinietis atskleidė motyvus, lėmusius šį drastišką sprendimą.

"Po keturių savaičių darbo šiame klube mes nesugebėjome įsigyti bent vieno iš septynių futbolininkų, kurie buvo įtraukti į prezidento Claudio Lotito darbo programą. Mes taip pat atsižvelgėme į tai, kad vos 18 žaidėjų būtų dalyvavę sezono pasiruošimo cikle.

Mūsų sutartyje buvo nurodyta, kad iki liepos 5 dienos galėsime įsigyti bent keturis žaidėjus, kurie galėtų pradėti pasiruošimą sezonui. Dėl mano darbo stiliaus buvo svarbu, kad šie žaidėjai atvyktų laiku.

Svarbu pažymėti, kad šio darbo atsisakymo motyvai nėra susiję su kitu pasiūlymu - aš jo neturiu. Netrukus nusiųsime dokumentus, kurie patvirtins apie atsistatydinimą", - rašė M. Bielsa.