Makedonai debiutuodami įmušė įvartį, tačiau nusileido Austrijai © Pool via REUTERS

Šiaurės Makedonijos debiutas Europos čempionate apkarto, o Austrija iškovojo labai svarbius tris taškus.

C grupės mačas prasidėjo apylygiai – makedoniečiai rungtynes pradėjo drąsiai ir neatidavė iniciatyvos austrams.

Tačiau 18-ąją minutę po puikios Austrijos atakos krito įvartis į Šiaurės Makedonijos vartus – Marcelis Sabitzeris pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten puikiai perdavimą uždarė ir įvartį įmušė gynėjas Stefanas Laineris.

Tuomet 28-ąją minutę Š. Makedonija pateikė atsakymą, kai po Austrijos klaidų prie savo vartų ir visiškos sumaišties, G. Pandevas gavo progą įmušti kamuolį į tuščius vartus ir išlyginti rezultatą. Žinoma, tai jis padarė ir rezultatas tapo 1:1.

Pirmas kėlinys rezultatu 1:1 ir baigėsi, o daugiau realių progų nebuvo, tad rezultatas po pirmo kėlinio buvo ganėtinai dėsningas.

Antrajame kėlinyje progų vėl netrūko. Jų turėjo ir Austrijos, ir Šiaurės Makedonijos rinktinė, tačiau lūžis įvyko, kai 78-ąją minutę, po Davido Alabos perdavimo, pasižymėjo Michaelis Gregoritschas, kuris išvedė austrus į priekį 2:1. Makedonų vartininkas Stole Dimitrievski šioje situacijoje, kaip ir pirmo įvarčio metu, nesužibėjo.

Tašką rungtynėse padėjo 89-ąją minutę Marko Arnautovičius, kuris įvartį įmušė apibėgdamas vartininką ir kamuolį pasiųsdamas į beveik tuščius vartus – 3:1.

Apibendrinant, šios rungtynės kol kas buvo vienos iš įdomiausių šiame čempionate, makedoniečiai tikrai paliko įspūdį, o Austrija padarė tai, ką jie ir privalėjo padaryt - iškovojo 3 taškus.

Tai buvo, beje, ir pirmoji Austrijos pergalė per Europos čempionatų istoriją.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Neck
    Leonid

Padidintu čempionato komandu tamsiosios pasekmės. Kam čia gali būti idomu šitas mačas be Makedonu, Austru ir tų, kurie pastatė euru? Nu nebent dar tiem, kurie grama kompanijoje daro tada gal ir *** kas ten eina ar Anglu Championshipas, ar Austrija - Makedonija ant fono bus gerai 😀

Jeigu neidomu tai kam ziuri?? gal tu vapse nezuriek to cempo nes tau gi visos rungtynes neidomios.

• +3
  • Lm

Varžybos buvo žymiai įdomesnės nei anglų su kroatais!

• +8
  • ?
    Leonid

Kalbėk už save. Asmeniškai man įdomios absoliučiai visos rungtynės. Toks renginys vyksta tik kartą per ketverius metus, todėl reik mėgautis kiekvienu maču. Nespėsi net sumirksėt kaip čempionatas bus pasibaigęs ir iki kito vėl reikės laukti keturis metelius, kuriuos dar reikia dagyventi.. 😀

• +29
  • Žemaitis

1:1

• -1
  • Kei
    Leonid

Idomu Tai tikrai austrams ir makedonams,kad jie zaidzia EC,o siaip neutraliems ziurovams ,juk buna ir tarp silpnesniu komandu,graziu rungtyniu,kovingu,nes teko ir daug rungtyniu matyti labai nuobodziu,neidomiu macu Kai zaidzia ir elitines rinktines