"Man City" - per žingsnį nuo čempionų titulo, "Man Utd" pamokė "gulbes" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar septynerios 32-ojo turo rungtynės.

"Manchester United" savo stadione priėmė "Swansea" futbolininkus. Du ankstyvi įvarčiai nulėmė Jose Mourinho vadovaujamos komandos pergalę.

Jau 5-ąją minutę "raudonuosius velnius" į priekį išvedė Romelu Lukaku. Pranašumą 20-ąją minutę padidino pagaliau savo įvarčių sausrą nutraukęs Alexis Sanchezas - jam puikų perdavimą atliko Jesse Lingardas.

"Man Utd" pergalingai "Premier" lygoje žygiuoja jau ketvirtas rungtynes iš eilės.

Itin svarbią pergalę po Marko Arnautovičiaus dublio ir dar vieno tikslaus Joao Mario smūgio šventė "West Ham". Dėl išlikimo kovojantys "plaktukai" į dar sunkesnę padėtį pasiuntė "Southampton".

Likę susitikimai baigėsi "Leicester", "Newcastle" bei "Burnley" pergalėmis, o "Bournemouth" pasiekė lygiąsias prieš "Watford".

Paskutinėje vakaro dvikovoje stipriai prie titulo priartėjo "Manchester City" ekipa. Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 3-1 nugalėjo namuose žaidusį Liverpulio "Everton".

Jau po pirmojo kėlinio "miestiečiai" buvo išsprendę problemas šioje akistatoje - po įvartį pelnė Leroy'us Sane, Gabrielis Jesusas ir Raheemas Sterlingas.

63-ąją minutę garbės įvartį šeimininkų gretose pelnė Yannickas Bolasie.

"Man City" jau kitame ture turės galimybę užsitikrinti čempionų titulą. Dvikova bus išskirtinė, nes "Etihad" stadione susigrums būtent su "Man Utd". "Miestiečiams" norint triumfuoti savo žiūrovų akivaizdoje prieš didžiausius konkurentus tenkins tik pergalė.

"Man Utd" 2 - 0 "Swansea"
5' [1 - 0] R. Lukaku
20' [2 - 0] A.Sanchez

"Brighton" 0 - 2 "Leicester"
83' [0 - 1] V. Iborra
90+6' [0 - 2] J. Vardy
87' W. Ndidi ("Leicester") pašalintas iš aikštės

"Newcastle" 1 - 0 "Huddersfield"
80' [1 - 0] A. Perez

"Watford" 2 - 2 "Bournemouth"
13' [1 - 0] Kiko
43' [1 - 1] J. King (11 m. baudinys)
49' [2 - 1] R. Pereyra
90+3' [2 - 2] J. Defoe

"West Brom" 1 - 2 "Burnley"
22' [0 - 1] A. Barnes
73' [0 - 2] Ch. Wood
83' [1 - 2] S. Rondon

"West Ham" 3 - 0 "Southampton"
13' [1 - 0] J. Mario
17' [2 - 0] M. Arnautovič
45+4' [3 - 0] M. Arnautovič

"Everton" 1 - 3 "Man City"
4' [0 - 1] L. Sane
12' [0 - 2] G. Jesus
37' [0 - 3] R. Sterling
63' [1 - 3] Y. Bolasie