„Man Utd“ patyrė dar vieną pažeminimą © AFP nuotr.

Šeštadienį dar vieną skaudų smūgį Anglijos „Premier“ lygoje gavo „Manchester United“ ekipa. „Raudonieji velniai“ išvykoje rezultatu 1:4 nusileido „Watford“ futbolininkams.

Šeimininkai rungtynes pradėjo su didžiule energija ir jau 7-ąją minutę užsidirbo 11 metrų baudinį. Davidas De Gea atrėmė Ismailo Sarro smūgį, o prie atšokusio kamuolio suskubęs Kiko nukreipė kamuolį į vartus. Vis tik po VAR peržiūros teisėjas nusprendė, kad baudinys turi būti pakartotas, o D. De Gea dar kartą atrėmė I. Sarro smūgį.

„Watford“ savo įvartį pelnė 28-ąją minutę, kai pasižymėjo Joshua Kingas, o 44-ąją reabilitavosi I. Sarras, kuris padvigubino savo komandos pranašumą.

Antrasis kėlinys „Man Utd“ prasidėjo itin sėkmingai – 50-ąją minutę pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Donny van de Beekas.

Svečiai toliau kūrė pavojingas atakas, tačiau 69-ąją minutę Harry Maguire'as komplikavo savo komandos situaciją, kai lygioje vietoje užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Tiesa, „raudonieji velniai“ net ir mažumoje turėjo ne vieną galimybę išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nesugebėjo.

Jau per teisėjo pridėtą laiką „Watford“ visiškai pribaigė varžovus, kai po įvartį pelnė Joao Pedro ir Emmanuelis Dennisas.

Kitose rungtynėse „Wolves“ nutraukė „West Ham United“ pergalių seriją – „vilkai“ namuose triumfavo rezultatu 1:0.

Vienintelį mačo įvartį 58-ąją minutę pelnė Raulis Jimenezas.

„Wolves“ po šios pergalės šoktelėjo į šeštąją turnyrinės lentelės poziciją.

„Aston Villa“ 2:0 „Brighton“

„Burnley“ 3:3 „Crystal Palace“

„Newcastle“ 3:3 „Brentford“

„Norwich“ 2:1 „Southampton“