"Man Utd" pralaimėjo "Swansea", "Southampton" šventė pergalę (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 4-ojo turo rungtynės.

"Southampton" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Norwich". Ronaldo Koemano vadovaujama komanda rezultatu 3-0 sutriuškino svečius ir šventė pirmąją pergalę šiame sezone.

Pirmasis įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po tikslaus Sadio Mane perdavimo pasižymėjo Graziano Pelle. Per kitas 45 minutes krito dar du įvarčiai, o jų autoriumi tapo Dušanas Tadičius.

Iki šiol "Southampton" ekipa nebuvo iškovojusi nei vienos pergalės. Jų sąskaitoje buvo dvejos lygiosios ir vienas pralaimėjimas. Tuo tarpu "Norwich" su 4 taškais rikiuojasi 14-oje pozicijoje.

Kitame susitikime "Swansea" komanda namuose 2-1 nugalėjo "Manchester United" futbolininkus.

Svečius į priekį 48-tąją minutę išvedė Juanas Mata, tačiau šeimininkai nepalūžo.

Taiklūs Andre Ayew (61') ir Bafetimbi Gomis (66') smūgiai leido švęsti pergalę 2-1.

"Southampton" 3 - 0 "Norwich"

45' [1 - 0] G.Pelle

64' [2 - 0] D.Tadič

67' [3 - 0] D.Tadič

31' S.Whittaker ("Norwich") pašalintas iš aikštės

"Swansea" 2 - 1 "Man Utd"

48' [0 - 1] J.Mata

61' [1 - 1] A.Ayew

66' [2 - 1] B.Gomis