Norvegijos čempionė Budės „Glimt“ ekipa planuoja nustebinti futbolo pasaulį.
Šalies čempionė su vietine valdžia ketina pastatyti stadioną, kurio konstrukcijos bus medinės, o tribūnų stogo danga – pagaminta iš velėnos.
Arena taip pat sugebės pati apsirūpinti elektra ir šildymu.
Stadionas turėtų iškilti 2024 metais.
2024? 🔥 pic.twitter.com/uHas3zS0R6
— FK Bodø/Glimt (@Glimt) September 24, 2021
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą