Nuo triumfo prieš „Real“ iki nesėkmės prieš „Nantes“: PSG krito Prancūzijoje © JumpStory nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipai savaitės sėkmingai nepavyko užbaigti – Prancūzijoje išvykoje Mauricio Pochettino auklėtiniams teko pripažinti „Nantes“ pranašumą – 1:3.

Po pirmojo kėlinio PSG atsiliko jau trimis įvarčiais ir buvo triuškinami.

Jau 4-ąją minutę į priekį „Nantes“ ekipą išvedė Randalas Kolo Muani, 16-ąją minutę rezultatą padvigubino Quentinas Merlinas, o 44-ąją tiksliai nuo 11 m žymos smūgiavo Ludovicas Blas.

Antrajame kėlinyje paryžiečiai turėjo šansų sugrįžti į rungtynes. Pačioje kėlinio pradžioje rezultatą sušvelnino Neymaras po gražaus Lionelio Messi perdavimo.

59-ąją minutę PSG galėjo dar labiau priartėti, tačiau Neymaras nevykusiai smūgiavo nuo 11 m žymos ir tai buvo jau antras nesėkmingai realizuotas Paryžiaus klubo 11 m baudinys šią savaitę.

Vėliau PSG ekipai nepavyko įmušti dar vieno įvarčio ir atkurti maksimalią intrigą rungtynėse.

Lens 1:1 Lyon