„Pramogos“ išsigelbėjo paskutinę sekundę, „Radviliškis“ sugrįžo į septintą vietą

Optibet futsal A lygoje antradienį buvo sužaisti du susitikimai – „Gargždų pramogos“ 5:4 nugalėjo „Šiaulių“ atstovus, o „ŠSPC-Radviliškis“ 6:3 nugalėjo „Panevėžį-Sportidus“.

„Pramogų“ komanda pirmoji praleido įvartį, tačiau dar iki pertraukos pasižymėjo dviem tiksliais smūgiais ir įsiveržė į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė įvarčiais, o 39 minutę rezultatas tapo lygus. Paskutinysis įvartis buvo įmuštas paskutinę sekundę, įžaidus kamuolį po kampinio. Visiškai laisvas prie tolimojo virpsto atsidūręs Valdas Pocevičius netrukdomas savo komandai išplėšė pergalę.

Antrose dienos rungtynėse penktąją sezono pergalę šventė „Radviliškio“ atstovai. Pastarieji pirmieji praleido įvartį, tačiau tai buvo vienintelis kartais, kai „Panevėžys-Sportidus“ buvo priekyje. Antrojo kėlinio viduryje Mantas Adomėnas dviem tiksliais smūgiais rezultatą išlygino, tačiau netrukus Simonas Gailiūnas ir Deividas Dargužas atstatė dviejų „Radviliškio“ įvarčių pranašumą. M.Adomėnas likus trims minutėms dar turėjo progą sušvelninti atsilikimą, tačiau nerealizavo dešimties metrų baudinio. Po šio pralaimėjimo panevėžiečiai išlieka turnyro autsaideriais.

„Gargždų pramogos“ – „Šiauliai“ 5:4

3 min.                0:1                       Algimantas Bačanskis

7 min.                1:1                       Aurimas Skurdelis

8 min.                2:1                       Valdas Pocevičius

21 min.              3:1                       Algimantas Bačanskis

22 min.              3:2                       Darius Jankauskas

30 min.              3:3                       Kildras Kavaliukas

36 min.              4:3                       Aurimas Skurdelis

39 min.              4:4                       Kildras Kavaliukas

40 min.              5:4                       Valdas Pocevičius

„Panevėžys-Sportidus“ – „Radviliškis“ 3:6

5 min.                1:0                       Mantas Adomėnas

18 min.              1:1                       Darius Basevičius

24 min.              1:2                       Deividas Dargužas

26 min.              1:3                       Kristupas Petravičius

27 min.              2:3                       Mantas Adomėnas

32 min.              3:3                       Mantas Adomėnas

33 min.              3:4                       Simonas Gailiūnas

36 min.              3:5                       Deividas Dargužas

38 min.              3:6                       Mantas Štankelis