Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi „Man Utd“ ekipa palaužė „Atalantą“ © AP nuotr.

Trečiadienį dramatišką pergalę UEFA Čempionų lygoje iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 3:2 palaužė „Atalantą“.

„Raudoniesiems velniams“ rungtynės prasidėjo tiesiog tragiškai ir svečiai 29-ąją minutę jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą po to, kai pasižymėjo Mario Pašaličius ir Merihas Demiralis.

„Atalanta“ pirmajame kėlinyje turėjo dar keletą progų pasižymėti, tačiau į pertrauką išėjo turėdama dviejų įvarčių pranašumą.

Antrajame kėlinyje „Man Utd“ įjungė aukštesnę pavarą ir jau 53-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino Marcusas Rashfordas.

Vos po kelių minučių Scottas McTominay'us rezultatą galėjo išlyginti, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

„Raudonieji velniai“ nemažino spaudimo ir 75-ąją minutę rezultatą išlygino Harry Maguire'as.

Mačo herojumi vėl tapo Cristiano Ronaldo, kuris 81-ąją minutę puikiu smūgiu galva padovanojo savo komandai dar vieną pergalę Čempionų lygoje.

„Man Utd“ po trijų turų F grupėje pakilo į pirmąją vietą.

„Benfica“ 0:4 „Bayern“

„Chelsea“ 4:0 „Malmo“

„Lille“ 0:0 „Sevilla“

„Young Boys“ 1:4 „Villarreal“

„Zenit“ 0:1 „Juventus“