S.Biličius: L.Modričius - geriausias saugas pasaulyje

Buvęs Kroatijos rinktinės treneris Slavenas Biličius įsitikinęs, kad Luka Modričius turėjo būti įtrauktas į pretendentus laimėti "Auksinį kamuolį", mat jis - geriausias saugas pasaulyje.

29-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną buvo vienas pagrindinių Madrido "Real" žaidėju, padėjusiu iškovoti UEFA Čempionų lygos ir Karaliaus taurės titulus.

L.Modričius susilaukė pripažinimo Ispanijoje - jis tapo geriausiu praėjusio sezono centro saugu, tačiau 23 kandidatų į "Auksinį kamuolį" sąraše kroato nebuvo.

"La Liga" yra ta lyga, kurioje saugai atlieka didžiulį darbą, todėl jis ir buvo pripažintas geriausiu Ispanijoje", - sakė S.Biličius.

"Manau, kad jis tikrai nusipelnė būti tarp 23 kandidatų "Ballon d'Or" rinkimuose. Luka yra drovus, bet atkaklus futbolininkas. Tačiau "Auksinio kamuolio" jis niekada nelaimės, nes šį apdovanojimą laimi tokie žaidėjai kaip Cristiano Ronaldo, Lionelis Messi, Arjenas Robbenas, Franckas Ribery ar Zlatanas Ibrahimovičius.

Nenoriu pasakyti, kad jis yra geriausias "Real" žaidėjas, tačiau tikrai yra geriausias po Ronaldo. Modričius yra geriausias savo pozicijos futbolininkas pasaulyje", - pridūrė strategas.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...