Sugrįžęs Z. Ibrahimovičius padėjo „AC Milan“ ekipai įveikti „Lazio“ © REUTERS nuotr.

„AC Milan“ tęsia sėkmingą sezono startą. Šįkart namuose Milano klubas įveikė vienus iš pagrindinių savo varžovų, Romos „Lazio“ ekipą 2:0.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ąją minutę kamuolį į vartus tiksliai pasiuntė „AC Milan“ puolėjas Rafaelis Leao. Pačioje kėlinio pabaigoje rezultatą dar galėjo padvigubint Franckas Kessie iš 11 m žymos, tačiau to padaryti nesugebėjo ir pataikė kamuolį į vartų konstrukciją.

Tuo tarpu, antrajame kėlinyje, 60-ąją minutę įvyko Zlatano Ibrahimovičiaus sugrįžimas po traumos ir jis buvo sėkmingas. Zlatanas 67-ąją minutę pelnė įvartį, rezultatą padarė 2:0 ir taip leido komandai labiau atsipūst.

Tai buvo jau trečioji Milano ekipos pergalė iš trijų galimų šiame sezone, o ateinančios savaitės vidury jų laukia ir UEFA Čempionų lygos batalijos. Tuo tarpu, šiose rungtynėse Romos „Lazio“ pametė pirmuosius sezono taškus.

• RK

Juokinga matyti tiek daug krykštavimo apie ACm sugryžimą. Tik priminsiu, jog pernai praėjus pdaugiau nei pusei čempionato ACM buvo pirmoje vietoje. Tai čia didelio džiaugsmo kelti nereiktų. Viskas spręsis tada, kai Inter ir Juve įjungs rimtą rėžimą ir pradės štampuoti pergales vieną po kitos. Vat tada ir pažiūrėsim kas yra kas. Sekančios rungtynės beja su Juve, tai jau bus šioks toks lakmuso popierėlis.