Sugrįžęs Z. Ibrahimovičius padėjo „AC Milan“ ekipai įveikti „Lazio“ © REUTERS nuotr.

„AC Milan“ tęsia sėkmingą sezono startą. Šįkart namuose Milano klubas įveikė vienus iš pagrindinių savo varžovų, Romos „Lazio“ ekipą 2:0.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ąją minutę kamuolį į vartus tiksliai pasiuntė „AC Milan“ puolėjas Rafaelis Leao. Pačioje kėlinio pabaigoje rezultatą dar galėjo padvigubint Franckas Kessie iš 11 m žymos, tačiau to padaryti nesugebėjo ir pataikė kamuolį į vartų konstrukciją.

Tuo tarpu, antrajame kėlinyje, 60-ąją minutę įvyko Zlatano Ibrahimovičiaus sugrįžimas po traumos ir jis buvo sėkmingas. Zlatanas 67-ąją minutę pelnė įvartį, rezultatą padarė 2:0 ir taip leido komandai labiau atsipūst.

Tai buvo jau trečioji Milano ekipos pergalė iš trijų galimų šiame sezone, o ateinančios savaitės vidury jų laukia ir UEFA Čempionų lygos batalijos. Tuo tarpu, šiose rungtynėse Romos „Lazio“ pametė pirmuosius sezono taškus.