U–15 rinktinė išvengė sutriuškinimo prieš Liuksemburgą © lff.lt

Lietuvos vaikinų U15 rinktinė ketvirtadienį Kaune sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Liuksemburgo bendraamžiais. Tomo Ražanausko auklėtiniai su varžovais sužaidė 0:1 (0:1).

Primename, kad pirmoje akistatoje antradienį lietuvaičiams teko pripažinti varžovų pranašumą 1:4.

Antroje dvikovoje pakeitus nemažą startinės sudėties žaidėjų dalį vaizdas atrodė kiek geriau, varžovai neturėjo tokios žaidybinės persvaros, tačiau viską nulėmė įvartis, praleistas pirmame kėlinyje.

Po pertraukos lietuvaičiai turėjo savo šansų įmušti, tačiau jais nepasinaudojo ir buvo priversti antrą sykį pripažinti varžovų pranašumą.

Draugiškos vaikinų rinktinių rungtynės

Lietuva U15 – Liuksemburgas U15 0:1 (0:1)

LFF Kauno treniruočių centro stadionas.

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Henrikas Adomavičius, Markas Taučas, Mantas Česnokovas, Simonas Vinčiūnas, Dominykas Čiulada, Kajus Šimkus, Emilis Strockis, Lukas Skurvydas, Lukas Klasauskas, Arnas Jucius, Emilis Šeputis.

Atsargoje: Rapolas Garšva, Mark Žukovskij, Ignas Pukinskas, Nojus Šnekutis, Erik Tučinskij, Gustas Gruodis, Mangirdas Venckus, Edvinas Mikutis, Ailandas Alonderis, Airidas Bardzilauskas, Lukas Petrūnas, Matas Jankauskas, Lukas Carmine Mennea.