„Utenis“ formuoja visiškai naują komandą

Pasibaigus 2017 metų sezonui Utenos „Utenio“ klubas atsisveikino su pagrindinės komandos treneriais, gausiu būriu legionierių ir su naujų iššūkių siekiančiais lietuviais.

2018 metų sezone „Utenis“ nusprendė siekti ne A lygos, bet Pirmos lygos licencijos. Po sezono „Utenis“ atsisveikino su gausiu legionierių būriu, vartininku Luku Paukšte, gynėju Aleksandru Levšinu ir puolėju Edvinu Baniuliu.

Sutartys abipusiu susitarimu nutrauktos ir su vyriausiuoju treneriui Davidu Campana bei jo asistentais Carlosu Jimenezu ir Felixu Ramirezu.

Komandoje lieka galiojančią sportinės veiklos sutartį turintis visaginietis Kirilas Levšinas bei sportinės veiklos sutarčių nutraukti nepanorę legionieriai Vladislavas Nikitinas iš Rusijos, taip pat ispanai Pablo Navas Alorsas ir Carlosas Carrasco Llorensas.

Utenos klubas dėkoja pagrindinės komandos treneriams ir futbolininkams už indėlį kovojant A lygos čempionate ir linki sėkmės ateityje. 2018 metais į pagrindinę komandą bus kviečiami jauni futbolininkai, kuriems tobulėti padėtų keli patyrė žaidėjai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos