Veteranų pirmenybėse – „Dainavos“ triumfas © lff.lt nuotr.

Įspūdingą sudėtį surinkusi Alytaus „Dainavos senjorai“ veteranų 35+ komanda savaitgalį užsitikrino Lietuvos čempiono vardą.

Finalinėse rungtynėse alytiškiai 6:0 sutriuškino Kretingos „Miniją“ bei apgynė pernai iškovotą titulą.

„Prieš 21 metus įkurtas „Dainavos“ veteranų klubas po truputį augo, kol tapo vedančia komanda Lietuvoje. Šiemet surinkome tikrai gerą sudėtį, todėl manau, kad čempionatą laimėjome visiškai pelnytai“, – sakė klubo vadovas Algimantas Norkeliūnas.

„Dainavos senjorams“ šiame sezone atstovavo tokios žvaigždės kaip Žydrūnas Karčemarskas, Marius Stankevičius, Edgaras Česnauskis ir Tadas Labukas. Tiesa, finale alytiškiai vertėsi be M. Stankevičiaus, o T. Labukas dėl traumos buvo pakeistas pačioje pradžioje.

Šiais metais dėl titulo 35+ amžiaus grupėje varžėsi septyni klubai. Žemaitijos zonoje geriausiai pasirodė ir į pusfinalį pateko „Minija“ ir Gargždų AMK „Veteranas“, Aukštaitijos – „Dainavos senjorai“ ir Ukmergės „Vienybė“.

Pusfinalio etapą „Dainava“ ir „Minija“ įveikė skirtingai. Alytiškiai po dviejų Ž. Karčemarsko, dviejų E. Česnauskio ir vieno T. Jeruševičiaus įvarčių nesunkiai nugalėjo Gargždų „Veteraną“, o „Minija“ – tik po atkaklios kovos 2:1 palaužė „Vienybės“ pasipriešinimą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Irmantas Medutis ir Gvidas Juška.

Finalinėje dvikovoje intriga truko 15 minučių. Tuomet E. Česnauskis pelnė pirmąjį įvartį, o kretingiškiai į tai atsakymo neturėjo.

Trečiąją vietą turnyre užtikrintai užėmė Gargždų ekipa, kuriai atstovavo Tomas Tamošauskas, Darius Žutautas, Aurelijus Staponka, Andrius Jokšas ir kiti. Gargždiškiai kovoje dėl trečiosios vietos 5:2 palaužė Ukmergės „Vienybės“ pasipriešinimą.

Po Šiauliuose vykusio finalinio čempionato etapo buvo apdovanoti geriausi žaidėjai. Jais tapo: