Vokietijos Supertaurėje - R. Lewandowskio šou ir triuškinanti "Bayern" pergalė (VIDEO)

„Bundesliga“ čempionė Miuncheno „Bayern“ pasiekė kerštą už Vokietijos taurės finalą praėjusį sezoną. Bavarai net 5:0 sudaužė Frankfurto „Eintracht“ ekipą ir trečius metus iš eilės triumfavo Vokietijos Supertaurėje.

Pirmąjį sezono trofėju „Bayern“ ekipai padėjo iškovoti fantastiškai žaidęs Robertas Lewandowskis, kuris įmušė „hat-tricką“. Po įvartį ir rezultatyvų perdavimą pridėjo po keitimo pasirodęs Kingsley Comanas.

Prieš rungtynes buvo daug kalbėta ar išvykti iš Miuncheno norėjęs R. Lewandowskis turės motyvacijos stengtis, tačiau lenas iškart pademonstravo savo aukštą lygį.

Jau 21-ąją minutę snaiperis po puikaus Joshua immicho perdavimo nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Bayern“ į priekį.

Po kelių minučių puolėjas apsistumdė su „Eintracht“ komandos kapitonu Davidu Abrahamu su kuriuo kariavo iki pat rungtynių pabaigos.

Vis dėlto R. Lewandowskis žinojo, kaip atsakyti į tokius veiksmus ir iškart po kampinio įmušė antrąjį savo įvartį.

Po pertraukos „Bayern“ ir toliau kontroliavo žaidimo tempą ir jau 54-ąją minutę rezultatas tapo triuškinantis. Tąsyk patys Frankfurto futbolininkai lengvai atidavė kamuolį varžovams, o gerą perdavimą atlikęs Thomasas Mulleris leido R. Lewandowskiui įmušti ir trečiąjį savo įvartį.

57-ąją minutę aikštėje pasirodęs K. Comanas neužtruko, kol pasižymėjo. Jau 63-ąją minutę prancūzas puikiai uždarė Davido Alabos perdavimą ir rezultatas tapo nepadorus.

Vis dėlto tas pats D. Alaba kiek vėliau susižeidė kelį ir buvo priverstas palikti aikštę. Nors Niko Kovačas jau nebeturėjo keitimų ir „Bayern“ baigė rungtynes mažumoje, tai nesutrukdė įmušti dar vieno įvarčio.

Paskutinę vinį įkalė Thiago Alcantara, kuris pelnė įvartį po puikaus K. Comano perdavimo.

„Eintracht“ 0:5 „Bayern“
21‘ [0-1] R. Lewandowski
26‘ [0-2] R. Lewandowski
54‘ [0-3] R. Lewandowski
63‘ [0-4] K. Coman
85‘ [0-5] T. Alcantara