V.Valdeso debiutas nenusisekė - "Arsenal" mačo pabaigoje išplėšė tašką prieš "Man Utd" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dvejos 37-ojo turo rungtynės.

"Swansea" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su antroje vietoje žygiuojančia "Manchester City" vienuolike. Manuelio Pellegrini auklėtiniai iššvaistė pranašumą, tačiau pasiekė pergalę rezultatu 2-4.

Yaya Toure "miestiečius" į priekį išvedė jau 21-ąją minutę, o dar vieną įvartį 36-ąją minutę pridėjo Jamesas Milneris. Praėjusio sezono čempionams kėlinio pabaigoje nepavyko išsaugoti dviejų įvarčių pranašumo, kai Joe Hartą nuginklavo Gylfi Sigurdssonas.

Antrajame kėlinyje "gulbės" pasiekė ir antrąjį savo tikslą - išlygino rezultatą. 64-ąją minutę taiklus buvo Batefimbi Gomis, tačiau iniciatyvos ėmėsi vienas "Man City" lyderių Y.Toure, 74--ąją minutę vėl išvedęs savo komandą į priekį. Galutinį tašką per pridėtą teisėjo laiką padėjo Wilfiredas Bony.

Kitos rungtynės susilaukė daugiau dėmesio, o "Old Trafford" stadione ginklus tarpusavyje surėmė "Manchester United" ir Londono "Arsenal" ekipos. Ilgą laiką dominavę "raudonieji velniai" mačo pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų.

Nuo pat pirmųjų minučių savo žaidimą svečiams iš sostinės primetė šeimininkai. "Man Utd" daugiau kontroliavo kamuolį ir kūrė atakas prie varžovų vartų.

Galiausiai pralaužti Davido Ospina ginamų vartų sieną pavyko 30-ąją minutę, kai po puikaus Ashley Youngo perdavimo vienu lietimu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Anderis Herrera.

Antrojo kėlinio pradžioje "raudonieji velniai" ir toliau demonstravo pranašumą, tačiau 74-ąją minutę patyrė nesėkmę - dėl traumos mačo nebegalėjo tęsti puikiai žaidęs vartininkas Davidas De Gea.

Jauną ispaną pakeitė "Premier" lygoje pirmą kartą debiutavęs Victoras Valdesas. Buvusiam "Barcelona" vartininkui debiutas nesusiklostė gerai ir jau po 8 minučių praleido pirmąjį įvartį. 82-ąją minutę po Theo Walcotto smūgio kamuolys nuo Tylero Blacketto skriejo tiesiai į vartus.

"Manchester United" 1 - 1 "Arsenal"

30' [1 - 0] A.Herrera

82' [1 - 1] T.Blackett

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7705150" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Swansea" 2 - 4 "Manchester City"

21' [0 - 1] Y.Toure

36' [0 - 2] J.Milner

45' [1 - 2] G.Sigurdsson

64' [2 - 2] B.Gomis

74' [2 - 3] Y.Toure

90' [2 - 4] W.Bony