„West Ham“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Liverpool“ ekipai © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienio vakarą finišavo 11-asis Anglijos „Premier“ lygos turas.

Netikėtą pergalę namuose iškovojo „West Ham United“ ekipa, kuri rezultatu 3:2 palaužė „Liverpool“.

Pirmasis mačo įvartis krito jau 4-ąją minutę, kai nuo kampinio skriejantį kamuolį į savo vartus nukreipė „Liverpool“ vartininkas Alissonas.

Svečiai rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje – 41-ąją minutę baudos smūgį realizavo Trentas Alexanderis-Arnoldas.

„West Ham“ pranašumą susigrąžino 67-ąją minutę, kai kontratakos smaigalyje atsidūręs Pablo Fornalsas pasiuntė kamuolį į vartus.

74-ąją minutę „plaktukų“ pranašumą padvigubino Kurtas Zouma.

„Liverpool“ viltis 83-ąją minutę puikiu įvarčiu atgaivino Divockas Origi, tačiau svečiams bent taško iškovoti nebepavyko.

Po šios pergalės „West Ham“ aplenkė „Liverpool“ ir pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją.