• vs999 (IP: 5fd8d914f)

    Rasho uz 30lemu neipirko, tai tipo sito bent uz 110 ipirks 😀

    • 1
  • BarcaFanas5577 (IP: 448e9843e)
    D. (IP: c1dcdcb86)

    Šeško liks United neabejoju, puikus Amorimo pirkinys, pradžioj traumelė buvo, o po to viena po kito golos smaigstė. Barca čia manipuliuoja kitus, kad gautų ko nori.

    Araba eikinį kartą antis žurnalistai leidžia

    • 4
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Šeško liks United neabejoju, puikus Amorimo pirkinys, pradžioj traumelė buvo, o po to viena po kito golos smaigstė. Barca čia manipuliuoja kitus, kad gautų ko nori.

    • 0
  • Utiutiutiutiu (IP: 9807e1319)

    Tai kokio velnio Lewandowsk'į paleisti reikėjo...

    • 12
  • logikas (IP: 140e1049c)

    gal ir atsisveikins, 200 mln pades ant stalo ir vualia. Ai palayk, barsa, tai cia tie, kur seniai pinigu neturi. Tad kodel domisi

    • -2