• pastabus (IP: 4eb7f5c00)

    Hateriukai agonijoje, antra diena nerimsta. Messi nuostabus zaidejas, bet jo fanu baze pati slyksciausia pasaulyje, kazkokia anomalija kaip jis tiek balvonu pritraukia.

    • 1
  • petr-ras (IP: b9ce11524)

    Laukiu nesulaukiu kada sumuš tuos 1000 ir eis į penciją...šitas visada buvo statistikas...

    • -1
  • aabbcc (IP: 15e7237c0)
    D. (IP: c1dcdcb86)

    Vėl CR7 hateriai rašo pievas, nors jų Messi įmūšė prieš silpnus Alžyrą su kliurkų meistru vartininku bei silpną Austriją, kur vienas golas turėjo būt neįskaitytas , o su Alžyru turėjo būt raudona kortelė Messiui 😀 Geriausiai Carlo Ancelotti sakė : "There is a player more dangerous than Cristiano Ronaldo—it's the Cristiano Ronaldo who didn't score in the previous match.” Teisybė visiška.

    Tai realiai nevieno svarbaus ivarcio neimuse Messis, nes muse silpniems ir teisejai nusisuke buvo. Bet tavo mylimo zaidejo ivarciai yra "tikrieji" ir buvo imusti jau "stipriems" varzovams. Lol. Tokie va protingi gerbejai.

    • 1
  • Arnastech (IP: 0fde74550)

    Na ka, dabar jau aisku - Ronaldo atvaziuos ir 2030 zaist, nes “im back” :))) imuse tai imuse,viskas ok. bet tie jo komentarai, lyg cis koks pasaulio stebuklas ivykes butu

    • 0
  • dzastin.fc (IP: 347f3cfa9)

    nu ziuresim, kaip dabar atrodys grizes, dingti jau gi nebegali kitose rungtynese, sarmata

    • 0
  • O TAI (IP: 837f2134e)
    Kutikutikuti (IP: 9807e1319)

    Vaje, vaje... Uzbekistanui įrideno. Nu dydvyris, ne kitaip 😂

    o tai kai Messi prieš didįjį Alžyrą hat-tricką įmušė tai vau vajė vajė pats Jėzus Kristus tarsi ant žemės nusileido

    • 1
  • D. (IP: c1dcdcb86)
    Kuman (IP: b0f6a3eb7)

    Bent isivaizduojat koks cia narcizas ir primadona??imuse du silpniausiai turnyro komandai mat jis jau back😂😂😂 tai kas butu jeigu jis ištikruju gerai žaistu...ant sparnu kaip dirksti turbut i arena atskraidintu😂 zaidzia 100 min pries uzbekus rezas 5-0 taip norejo dar koki tapini ikalt *** nu apgailetiškiausias zaidejas istorijoj turbut

    Absoliučiai tą patį Messi daro, žaidžia 100min ir siekia golų. Kas čia blogai?

    • 0
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Vėl CR7 hateriai rašo pievas, nors jų Messi įmūšė prieš silpnus Alžyrą su kliurkų meistru vartininku bei silpną Austriją, kur vienas golas turėjo būt neįskaitytas , o su Alžyru turėjo būt raudona kortelė Messiui 😀 Geriausiai Carlo Ancelotti sakė : "There is a player more dangerous than Cristiano Ronaldo—it's the Cristiano Ronaldo who didn't score in the previous match.” Teisybė visiška.

    • 0
  • Kuman (IP: b0f6a3eb7)

    Bent isivaizduojat koks cia narcizas ir primadona??imuse du silpniausiai turnyro komandai mat jis jau back😂😂😂 tai kas butu jeigu jis ištikruju gerai žaistu...ant sparnu kaip dirksti turbut i arena atskraidintu😂 zaidzia 100 min pries uzbekus rezas 5-0 taip norejo dar koki tapini ikalt *** nu apgailetiškiausias zaidejas istorijoj turbut

    • -2
  • Llaurynas (IP: f34133a36)

    Istorijoje pasimirs su kuo zaide, o statistika liks. Kazkodel manau, net esu beveik tikras, kad dar labai labai negreitai atsiras kitas, kuris imus ivarcius sesiuose pasaulio cempuose. Gal Kilianas? Bet jei taip ir ivyks, tai dar bus labai toli

    • 0
  • Ką??? (IP: 4ebb17cc5)
    dykumu renktines (IP: 140e1049c)

    Uzbekai turi tiek pat zaideju is Top lygu, kaip ir Alzyras. Jei ka. Nykus cempionatas, jei nera pie ka kalbeti, tik apie Mesio ir Ronaldo golus komandoms is ozkaganiu lygu

    Uzbekai turi 1 žaidėją iš top 5 lygų lygiai tiek pat kiek Lietuva. Alžyras jų turi dviženklį skaičių, kam tas melas?

    • 1
  • dykumu renktines (IP: 140e1049c)

    Uzbekai turi tiek pat zaideju is Top lygu, kaip ir Alzyras. Jei ka. Nykus cempionatas, jei nera pie ka kalbeti, tik apie Mesio ir Ronaldo golus komandoms is ozkaganiu lygu

    • -1
  • Karlo (IP: a07eecf9a)

    Na taip Uzbekistanas ne kokia Anglija , nieko matysim kaip jam ir komandai seksis su rimtesniais varžovais , norėčiau palinkėti jiems sėlmės

    • 5
  • Goldenfoot (IP: 18357d052)

    Pries kolumbija vel busi isejes 😁

    • 2
  • pastabus (IP: 4eb7f5c00)

    SVARBU!!! Skirta EF administracijai!!! Jus gal jau nebedekite tu naujienu apie CR7 siandien nes hateriukams isvis sarabanai atsisuks, dar lovas sianakt primis is to ituzio.

    • -1