• Medkirtys77 (IP: a26f7811c)

    Lygių skirtumas akivaizdus, bet ir tai čia labiau škotai medkirčiai apgailėtini buvo.

    • 0
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Be šansų Škotams, kaip vaikai atrodė, bravo Brazilams, netgi talismanas Neymaras gavo progą ramiai išeit į aikštę, gražus gestas :) O šiaip vėlVinicius kosminis, Cunha jau Man United žibėjo, čia tiesiog tęsia savo puikią seriją, Gaimares perdavimai irgi verčia tik žavėtis. Puikiai Ancelotti tvarko ekipą, pasitikėjimo playoffuose tikrai turės Brazilai. Įdomybės tik prasideda :)

    • 2
  • Kei... (IP: f31a83dc8)

    Gražiai SND sužaidė brazilai,progų buvo ir daugiau įmušti.O škotai matyt su 3 taškais ir -3 Ivagrciu santykių,nepateks į atkrintamasias

    • 1