• Addicks1 (IP: 45a844361)
    Gerard (IP: 77c3f357f)

    Čiūdų čiūdai, nejaugi vis tik bus stadionas 🤪. O žmonės tyčiotis turi teisę, nes jau 40 metų !!! Karlai, 40 metų statome 🤯. Žmonės nori stadiono jau senai, bet kai tiek milijonų nuleista į klozetą (na gerai, kišenes), tai kaip jiems staiga persiorientuoti į euforiją, tuo labiau, kad dar ir nėra 🤗, tik tie patys viešieji ryšiai. Tikrai plosime atsistoję, kai stadionas bus priduotas naudojimui. Na ir būtinai už sutartus pinigus, be brangimo koeficiento

    Nutarė 1987m, pradėjo 1988 statyt, 38 metai, galėjo prie Grigiškių statyt, kokie bus baisus kamščiai varžybų metu aplink Akropke...

    • 0
  • fulius (IP: f2355a9f9)

    Nustokim vadinti 18k stadioną nacionaliniu. Jis galėtų vadintis Akropolio, Žalgirio, Vilniaus, nes nacionalinis bent kokiuss 25k turėtų ir tai sunkiai patemptų tokį pavadinimą

    • 3
  • yeahh (IP: e1d40bdcc)

    galimybė uefa super cup susiorganizuoti

    • -1
  • Llaurynas (IP: 8968d1d1d)

    Kiekvienas miestas privalo tureti stadiona bent jau 5-7K

    • 1
  • Gerard (IP: 77c3f357f)

    Čiūdų čiūdai, nejaugi vis tik bus stadionas 🤪. O žmonės tyčiotis turi teisę, nes jau 40 metų !!! Karlai, 40 metų statome 🤯. Žmonės nori stadiono jau senai, bet kai tiek milijonų nuleista į klozetą (na gerai, kišenes), tai kaip jiems staiga persiorientuoti į euforiją, tuo labiau, kad dar ir nėra 🤗, tik tie patys viešieji ryšiai. Tikrai plosime atsistoję, kai stadionas bus priduotas naudojimui. Na ir būtinai už sutartus pinigus, be brangimo koeficiento

    • 3
  • dasdas (IP: df3ce45ca)
    DonatasV (IP: 058f676b6)

    Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.

    nera - blogai, yra - blogai. Cia tokiems zmonems niekada gerai nebuna 😀 nuskriausti gyvenimo tik skleidzia negatyva visur

    • 2
  • DonatasV (IP: 058f676b6)
    petr-ras (IP: 79a5d910b)

    įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės

    Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.

    • 7
  • petr-ras (IP: 79a5d910b)

    įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės

    • -5
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Pagarba Benkunskui už ryžtą, lyderystę ir iniciatyvą!

    • 0