• Brazilas1 (IP: 2dfe5d0e5)

    Medkirčiai namo, malkų skaldyt..

    • 1
  • Kei.... (IP: f31a83dc8)

    Jo tas urugvajietis canobio tai iš vis geltona turėjo gauti anksčiau ,ištisos pražangos buvo.Kol vis tik teisingai gavo ir raudona visai gale mačo.Aisku kiek netikėta ,kad Urugvajus nepateks o Z kyšulys pateks toliau,bet tuo futbolas ir įdomūs savo nenuspejamumu

    • 4
  • komiras (IP: df2fc59df)

    bet rungtyniu teisejui taip leisti save zeminti, buvo stumdomas tampomas , taigi uz prisilietima prie teisejo - iskart geltona arba netgi rasudona.

    • 4
  • Llaurynas (IP: 8e36719da)

    Atsirugo kad nepakviete Suarezo, o be jo nera kam musti. Bielsa atsistatydins, teks pradet viska is naujo

    • 4