• ACMForever (IP: 29c8dbb57)
    Llaurynas (IP: 3ae92eef3)

    O Milanas gali sau leisti tiek pinigu? Kazkur buvo straipsnis kad taupyti nereikia tik Interui ir Napoli, o cia kaip ne kaip dideli pinigai SerieA

    Milanas yra vienas iš nedaugelio klubų, kurie fiksuoja pelną jau kelis metus iš eilės. Ir tai nepaisant to, kad Čempionų Lygoje nežaidžia. Be to, pardavus keletą kitų nepasiteisinusių žaidėjų, pvz Nkunku ir Gimenez, galima sakyt, būtų padengta didžioji dalis šito transfero.

    • 0
  • Llaurynas (IP: 3ae92eef3)

    O Milanas gali sau leisti tiek pinigu? Kazkur buvo straipsnis kad taupyti nereikia tik Interui ir Napoli, o cia kaip ne kaip dideli pinigai SerieA

    • 0
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Kas jau kas bet Amorimas tikrai gerus žaidėjus prisivilioja, jei ne jis didelis klausimas ar Ramosas būtų atėjęs, bet kai portugalai žinantys viens kitą, tikrai perėjimas neabejoju bus sklandus. Sėkmės

    • 1