• Llaurynas (IP: 02bd0f816)

    Zaide su lyderiais isvykoje, solidus ir geras rezultatas, apsigyne, nepraleido

    • 0
  • DonatasV (IP: 0b359c08f)

    Truputėli daugiau, nei po savaitės išvyka į Juodkalnyją. Kas ten laukia? Na atrodo, kad ne kažkas... Žaidimo kaip nėra, taip nėra. Ir man jau atrodo apgailėtinai, kai patiems rezultatai negiami, tai toliau ieškai, viešini buvusios vadovynžbės nuodėmes.

    • 1
  • nematomas26 (IP: 88d1ca277)

    Na, ka ir vel eilini karta galima buvo isitikinti, kad Zalgirio naujokai isvys nieko gero neparode. Pinigai buvo ismesti i bala prisiperkant kazkokius treciarusius zaidejelus. Maza to, kad Vilniuje didziule chaholu invazija, tai dabar jie bus tempiami i Zalgiri taip pat. Geda vadovybei, kad tokie buki zmones valdzioje

    • 4