Visos rungtynės
Kaip vertinate LFF sprendimą pasamdyti V. Urboną?
  • Teigiamai, geras savo srities specialistas
  • Neigiamai, nemanau, kad rezultatai pasikeis
  • Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

Visos apklausos

D. Godinas prieš Anglijos transferų lango užsidarymą atsisakė keltis į "Man Utd"


„Manchester United“ itin aktyviai ieškojo pastiprinimo gynėjų grandyje. Vis dėlto pasibaigęs Anglijos perėjimų langas atskleidė, kad Jose Mourinho naujokų šioje pozicijoje neturės.

„Man Utd“ aktyviai viliojo „Tottenham“ gynėją Toby Alderweireldą ir taip pat taikėsi į Harry Maguire‘ą, Yerry Mina bei Jerome‘ą Boatengą.

Pastarasis pats telefonu Jose Mourinho pasakė, kad į Mančesterį nesikels. Kaip paaiškėjo, kad paskutinę perėjimų lango dieną „Man Utd“ susisiekė ir su Diego Godinu.

Vis dėlto Madrido „Atletico“ gynėjas taip pat pareiškė, kad prie „raudonųjų velnių“ neprisijungs ir yra pasiruošęs pratęsti kontraktą su dabartine ekipa.

D. Godino sutartyje yra numatyta 20 mln. eurų išpirkos suma, tačiau ji aktyvuota nebuvo.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Azza
 Azza
2 10 08-10 09:51
Godin tikrai nėra vienadienis blizgutis..
Vaidoshius
11 8 08-10 10:15
Kokius šūdus vemia ManUre graužikas iš desperacijos primena Tapinaldo inkaro graužikai po eilinio "Messi the best (in history)" naujienos Godinas jau 10 metų top3, jei ne top1 gynėjas dar nuo Villarreal laikų, blizgutis bliat Jei į temą, tai ManUre turi solidžių CB, Bailys, Lindelof geri gynėjai, tik fosilija Vertėjas baigia juos sunaikinti kaip sunaikino Matą, Martialį, Lowkaku, Shaw, karočia visa komanda pradėjo žaisti chujoviau negu prieš Vertėją O čia problemų ieško žaidėjuose bandydami 10 CB susipirkt už mimimum €50 limonų kainą