Lietuvos jaunimo rinktinė iškovojo pergalę San Marine © Eurofootball.lt
San Marine vyko Europos jaunimo (iki 21 metų) čempionato 7 atrankos grupės rungtynės, kuriose vietos reprezentacinė ekipa susitiko su Lietuvos jaunimo rinktine.

Nelengvą pergalę iškovojo svečiai, sugebėję atsitiesti po praleisto įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo kėlinio viduryje įmušę dukart įveikti nykštukinės valstybės atstovus.

Kitose grupės rungtynėse Belgija namuose rezultatu 4-0 sutriuškino Serbiją ir Juodkalniją. Nepaisant to, su 9 taškais serbai išliko grupės lyderiais, antrąją vietą surinkę po 7 taškus dalijasi belgai ir lietuviai, trečiąją su 5 taškais užima Ispanija, tuo tarpu bosniai ir San Marinas taškų dar neiškovojo.

U-21 San Marinas 1 - 2 Lietuva U21
45' [1 - 0] Mattia Masi
69' [1 - 1] Tomas Mikuckis
73' [1 - 2] Artūras Rimkevičius (11m.)

Svečiams reikėjo laiko prisitaikyti prie aikštės ir jie po truputį pradėjo kontroliuoti žaidimą. Pirmąją progą turėjo A.Rimkevičius, tačiau jis iššokęs vienas prieš vartininką mušė pro šalį.

Kaip ir žadėjo komandos treneris V.Stankevičius, lietuviai stengėsi atakuoti kraštais. Pavojingi buvo N.Mačiulio reidai, bet iš pradžių jo smūgis skriejo pro šalį, o po to kamuolį gavusį Rimkevičių neutralizavo gynėjai.

Lietuvių išpuoliai tęsėsi ir sužaidus pusvalandį galimybę turėjo D.Šernas, kurio smūgį sugavo vartininkas. Kėliniui einant į pabaigą atsigavo ir šeimininkai, atrodo tarsi patikėję savo galimybėmis nugalėti.

San mariniečiai surengė pavojingų kontratakų ir Lietuvos rinktinės gynyba ėmė klysti, o už klaidą buvo nubausti einant pridėtiniam laikui - Malinauskui atmušus smūgį pirmas prie kamuolio suskubo M.Masi ir pasiuntė jį į vartus.

Nieko nelaukdamas po pertraukos V.Stankevičius nusprendė stiprinti puolimą - vietoj Lukšos ir Miceikos į aikštę išbėgo Kavaliauskas ir Ivaškevičius. Vis dėlto aktyvių veiksmų ėmėsi ne jie, bet gynėjas T.Mikuckis, kurio reidai kraštu buvo labai pavojingi.

Iš pradžių po Mikuckio perdavimo netiksliai smūgiavo Žaliūkas, netrukus atakoje vėl dalyvavo Mikuckis ir po kombinacijos krašte galva pro šalį smūgiavo Rimkevičius. Įpusėjus kėliniui Rimkevičiui vėl nedaug trūko iki įvarčio, bet kamuolys praskriejo šalia vartų.

Visgi lietuvių pastangos davė vaisių: 69 minutę Mikuckis prasiveržė kraštu ir išlygino rezultatą, o netrukus Rimkevičius uždirbo 11 metrų baudinį ir pats jį realizavo. Rungtynių pabaigoje Kavaliauskas dar galėjo padidinti skirtumą, tačiau
jam šiek tiek pritrūko ir jis nepasiekė kamuolio.

Rytoj susitiks nacionalinės šių dviejų šalių rinktinės. Mačo pradžia 21:30 Lietuvos laiku, tiesioginė transliacija per TV3 televiziją.