Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Olandų spauda: "Tottenham" pasiūlymą atmetęs D. van de Beekas kelsis į "Real"


Amsterdamo "Ajax" komandos saugas Donny van de Beekas jau yra apsisprendęs dėl savo ateities.

"De Telegraaf" skelbia, kad 22-ejų metų saugas susitarė dėl asmeninių kontrakto sąlygų su Madrido "Real" klubu, kuris olando geidė jau praėjusią vasarą.

Pasak minėto šaltinio, Londono "Tottenham" klubas taip pat pateikė pasiūlymą, tačiau jį ignoravo pats futbolininkas – jo vienintelis noras po karjeros etapo "Ajax" klubas yra išvykti į "Real".

"De Telegraaf" mano, kad tarp "Ajax" ir "Real" yra užmegztas kontaktas dėl žaidėjo kainos, kuri neturėtų viršyti 55 mln. eurų sumos.

Vienintelis klaustukas yra tai, ar sandoris įvyks šią žiemą, ar 2020 m. vasarą. Neatmetama tai, kad apie sandorį oficialiai bus paskelbta šią žiemą, bet žaidėjas į Madridą atvyks tik pasibaigus sezonui.

Universalus saugas šį sezoną per 21 rungtynes yra įmušęs septynis įvarčius ir atlikęs šešis rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 1 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

Napalys
0 5 12-06 15:16
Carlos, nebūtų nieko keisto jeigu ir Beeka įsigytų ir Odegarda susigrąžintu. Aišku, kažkas turės labiau suolu tenkintis, bet turi būti nuolatinė konkunkerincija viduje. Taip tobulės tiek žaidėjai tiek klubas
1 4 12-06 14:35
Realas praktiškai keturiais saugais į tris vietas šį sezoną remiasi (Kroos, Modrič, Valverde ir Casemiro), ne kartą Zidanas minėjo, kad nori labiau atakuojančios opcijos, kad reguliariai iš saugų linijos būtų mušami įvarčiai, taigi kaip ir neblogas variantas būtų. Didesnis klaustukas čia ar ne geriau Odengaardą susigražinti.